Albumy ślubne – duży wybór możliwości oprawienia fotografii.

Forma prezentacji zdjęć ślubnych jest jednym z najważniejszych elementów o których powinniśmy zdecydować. Albumy ślubne jakie mamy do wyboru i ich mnogość powoduje, że nie należy ona do łatwych. Jednak nie martw się. Mam dla Ciebie świetną wiadomość! Jestem dla Was po to, żeby Wam pomóc! Na bieżąco zaznajamiam się z ofertami producentów albumów ślubnych i wybieram wyłącznie te najlepsze. Obecnie moją uwagę przykuwają dwa produkty. Tworzone w najlepszej jakości. Z dbałością o detale i styl. Proponuję trzy warianty oprawy Waszych zdjęć ślubnych. Album klasyczny, fotoksiążka oraz album passe-partout.

1. Fotoksiążka: jakość która zadziwia

Fotoksiążka na rynku istnieje od kilku dobrych lat. Pierwsze fotoksiążki pojawiły się w Polsce w roku 2005. Jednak dopiero od niedawna, jakość wydruku i wykonania zaczęła współgrać z rangą uroczystości ślubnej. Przez długi czas poszukiwałem producenta, który sprosta moim wymaganiom dotyczącym fotoksiążki i wreszcie znalazłem!

Najważniejsze cechy:

  • wysoka jakość wydruku i duża głębia kolorów
  • półbłyszczący papier o wysokiej gramaturze – 200g/m2, wielokrotnie powlekany – ożywia zdjęcia i podnosi kontrast,
  • papierowa obwoluta pokryta matową folią i nałożona na okładkę płócienną,
  • wyjątkowy zadruk płóciennej okładki,
  • mnogość kolorów i struktur płócien do wyboru,
  • bardzo wysoka wytrzymałość mechaniczna całej fotoksiążki,
  • fotoksiążka jest wstępnie przełamana (tzn.: nie zamyka się w trakcie oglądania),
  • dwa rozmiary do wyboru: 28×21 cm lub 35×26 cm,
  • 120 stron!

Decydując się na fotoksiążkę, zawierającą 120 stron znajdzie się w niej około 250-300 zdjęć. Czyli będzie w niej praktycznie co druga fotografia z Waszego ślubu.

2. Album passe-partout – nowoczesna forma połączona z ponadczasowym stylem

Passe-partout to słowo francuskie, dobrze nam znane, oznaczające wykonaną ramkę (specjalną techniką kaszerowania) z grubego kartonu, otaczającą zdjęcie. Krawędzie ramki wycięte są skośnie i oklejone białym papierem premium. Dzięki temu wnętrze albumu uzyskuje niepowtarzalną głębię.
Album passe-partout, który przygotowuję dla Was to połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnością. Na każdej stronie projektuję indywidualną rozkładówkę. Zawiera ona od jednego do ośmiu zdjęć. Mogę swobodnie żonglować ich ilością, rozmiarem i układem. W zależności od momentu oraz zdarzenia jakie chcę pokazać i opowiedzieć.

Album passe-partout – ręcznie wytwarzane piękno

Każda karta, tego ekskluzywnego albumu jest ręcznie sklejana. Dwie kartonowe strony są ze sobą łączone. Powstaje przestrzenna i sztywna stronica. Album passe-partout zawiera od 20 do 32 kart. Ilość zdjęć zawartych w nim jest różna i elastyczna, ponieważ wygląd kart tworzę na bieżąco. Strona po stronie. Nie ma dwóch takich samych albumów. W Stanach Zjednoczonych czy Kanadzie to najwyższa półka oprawy fotografii ślubnych. W pełni personalizowana dla indywidualnego odbiorcy, gdzie mnogość rodzajów okładek, ich kolorów i typów obicia (skóra naturalna, ekologiczna, płótno, plexa) sprawia, że każdy album jest niepowtarzalny. Wybieram dla Was ten największy, w rozmiarze 30×40 cm. Tak wspaniały jak piękne i cudne było Wasze wesele!

Albumy passe-partout to prestiż. Stworzony dla Was. Najbardziej wymagających klientów.

3. Album klasyczny – wzorcowy przykład prostoty i elegancji

Albumy ślubne - klasyczneJeśli przeglądaliście ofertę fotografii ślubnej, zapewne pamiętacie, że w obu pakietach (zarówno „Klasyka Gatunku” jak i „Premium Górą”) oprócz obrobionych zdjęć, nagranych na pendrive otrzymujecie również 60 lub 100 zdjęć w formie papierowej. W obu przypadkach ich format jest taki sam czyli 20×30 cm. Rozmiar kartki A4 – więc duża i czytelna fotografia, wywołana na najlepszej jakości papierze oraz naświetlona na najnowszej klasy sprzęcie.
Topowym w Polsce.

60 lub 100 zdjęć w dużym formacie

Wasz ślub jest wyjątkowy i piękny, dlatego Wasze zdjęcia są oprawiane w niepowtarzalny album. Dopasowany perfekcyjnie do papierowych fotografii, które otrzymujecie w wybranym Pakiecie. Produkowany ręcznie w Polsce. Dający możliwość wyboru rodzaju obicia (skóra ekologiczna, skóra naturalna, płótno) i koloru, spośród szerokiej palety barw. Szyty i dodatkowo klejony – dla zwiększenia trwałości. Przecież będzie służył Wam przez lata!

Duży rozmiar albumu ślubnego – 33×33 cm – daje możliwość umieszczenia jednego zdjęcia na każdej stronie albumu. Gdy decydujecie się na album klasyczny nie martwicie się o wklejanie odbitek. Ja robię to dla Was, profesjonalnym sprzętem, ze specjalnym klejem, który nie powoduje ich przebarwień. Dodatkowo, poszczególne strony albumu przełożone są pergaminem. Gwarantuje to ich trwałe zabezpieczenie. Zapewniam Cię, że tak przygotowane wspomnienia i chwile z Waszego ślubu wyglądają wspaniale.

Trendy na 2016 rok

W minionym roku 2015, moi klienci decydowali się na oba albumy w podobnych proporcjach. Co warto zauważyć, znacznie wzrosła ilość wybieranych albumów Passe-Partout w porównaniu z rokiem 2014. Wtedy stosunek albumów klasycznych do Passe-partout wynosił 3:2 na korzyść tych pierwszych. Wygląda na to, że nowa forma albumów z roku na rok rośnie w siłę.


Aktualizacja 4/10/2016 r.:

Trendy na 2017 i 2018 rok

W mijającym roku 2016, moi klienci w większości decydowali się na fotoksiążkę. Albumy Passe-Partout to około 1/4  wszystkich zamówień. Zapowiada się stabilizacja, czyli 3:1 dla fotoksiążek.

 

[Ocen: 7 Średnia: 4.6]
Posted on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *