logo

Ślub Joanny i Artura w Kaliszu

Dom weselny Eden Stawiszyn - goście weselni bawią się

Dzień weselny Asi i Artura.

Dom weselny Eden – to miejsce gdzie wszystko się tego dnia zaczęło.

Poranny deszcz orzeźwił powietrze a wiatr przegnał brzydkie chmury. Dzień ślubu był pogodny i przyjemny. Radość i napięcie przeplatały się wzajemnie z każdej strony. Przed nami wspaniałe opowiadanie na które zapraszam Was wraz z Asią i Arturem. Opowiadanie fotograficzne o wyjątkowym dniu przepełnionym radością i miłością.

Dom weselny Eden – przygotowania

Kilka zdjęć w Edenie w trakcie przygotowań Pana Młodego a później przejazd do Asi, do jej domu rodzinnego.

Po błogosławieństwie rodziców, przejechaliśmy do Katedry świętego Mikołaja w Kaliszu. Asia i Artur postanowili powiedzieć sobie sakramentalne tak.  Przyjęcie weselne to już Dom weselny Eden w Stawiszynie. Przed nami zabawa do białego rana.

Goście bawili się wspaniale, w przerwach przygrywał pianista. Jego repertuar wydawał się nieskończony a umiejętności najwyższej klasy. To rzadki widok. Muzyka na żywo w trakcie wesela. Pianino brzmiało pięknie!

Poprzednia galeria z dnia ślubu Marka i Martyny, którego wesele odbyło się w Hotelu Maxim, miała grubo ponad 200 zdjęć. Obiecałem sobie, że w tym wpisie zmieszczę się w 100 klatkach. Łatwo nie było. Para młoda otrzymała ponad 500 zdjęć, więc cztery z pięciu musiałem odrzucić.

 

Dom weselny Eden

Sala była gotowa. Goście weselni zaczęli się zjeżdżać na przyjęcie. Przed nami była cała noc. Wcześniej jednak tradycyjne przywitanie Pary Młodej chlebem i solą. Później wyrzut pustych kieliszków po szampanie za siebie i możemy zaczynać życzenia!

Pierwszy taniec Asi i Artura rozpoczął przyjęcie a goście bawili się wyśmienicie. Wesele trwało do białego rana.

Przyjęcie odbyło się na „Sali Balowej” Domu Weselnego Eden. To urocze miejsce w stylu pałacowym, odnowione w 2012 roku. Wspaniałym dodatkiem jest wyjście na ogród, dzięki któremu goście mogą odetchnąć w trakcie zabawy weselnej a także zaczerpnąć świeżego powietrza.

Jak wiecie fotografia ślubna to wymagające zajęcie, jednak w takich miejscach jak to, można osiągnąć spektakularne efekty.

Chcesz dowiedzieć się więcej o zdjęciach ślubnych? Zobacz moją ofertę na fotografii ślubnej.

 

Leave a comment

Messenger icon