logo

Piękny ślub Pauliny i Radosława

Plener w Krakowie

Dom weselny Leśny Dwór i plener w Krakowie

Paulina i Radosław to wspaniała Para Młoda, która zaufała mi i postawiła na nietuzinkową fotografię ślubną. Przedstawiam Wam 100 fotografii podzielonych na dwie główne części.
– Pierwsza reportażowa: czyli dzień ślubu zawierający makijaż w salonie kosmetycznym, przygotowania Pana Młodego oraz Pani Młodej, ceremonia zaślubin oraz przyjęcie weselne (gościł nas Dom weselny Leśny Dwór w Brzezinach).
– Druga plenerowa: czyli wyjazd do Krakowa  i szaleństwo na Kazimierzu oraz na Zakrzówku.

Reportaż:

Reportaż ślubny to duże wyzwanie. Atmosfera jest napięta. Stres jest tak gęsty, że gdybym zawiesił przysłowiową siekierę w powietrzu to by nie spadła. Dlatego ja, jako fotograf ślubny, czyli osoba, która widziała już wiele poczuwam się w obowiązku pomóc Wam w tym czasie. Moja filozofia pracy polega na pomaganiu sobie wzajemnym. Jeśli ja będę otwarty na Parę Młodą, to Oni wdzięcznie mi odpowiedzą na moją otwartość uśmiechem. Z tego już mam piękne kadry.

Ślub

Ceremonia zaślubin odbyła się w Doruchowie (Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Stanisława Kostki).

Jest również czas, gdy robię wszystko aby być możliwie najmniej widocznym. To czas ślubu. W trakcie mszy świętej wraz z ceremonią zaślubin wyciszam migawkę aparatu i praktycznie zostawiam Parę Młodą sam na sam z ołtarzem. To ich wielki moment. Często uda się złapać nieprawdopodobne chwile, które jako osoba pomiędzy ołtarzem a Młodymi, widzę tylko ja.

Wesele:

Dom weselny Leśny Dwór w Brzezinach to wspaniałe miejsce na wesele. Goście pięknie się bawili!

Wesele to czas spotkanie i zabawy. Tutaj interakcja z Parą Młodą oraz gośćmi weselnymi jest największa. Zobaczcie sami.

Plener w Krakowie

Plener w Krakowie to świetny pomysł. Wyjątkowy klimat Kazimierza czy urokliwy Zakrzówek. Knajpki, ich wystrój, zapach i styl są niepowtarzalne. Kraków jest niepowtarzalny. Zobaczcie.

W tym wpisie zobaczyliście 100 wybranych fotografii ze ślubu Pauliny i Radosława. Dodam, że Para Młoda otrzymała ponad 600 ujęć, wszystkie po obróbce. 🙂

Leave a comment