logo

Jesienne wesele w Leśnym Dworze

Fotograf Kępno

Jesienne wesele w Leśnym Dworze

Oktawia i Paweł to kolejna zjawiskowa para, z którą miałem przyjemność pracować. Ich wesele odbyło się w wyjątkowo gorącą, wrześniową sobotę. W powietrzu czuć było już koniec lata i zapach zbliżającej się chłodnej jesieni. Atmosfera tego dnia była jednak tropikalna i pełna pozytywnych emocji oraz wzruszających chwil. Jako fotograf łapałem w klatkach aparatu wszystko co mogłem. Zacznijmy jednak od początku. Ostrzeszów, później Kępno i Grabów nad Prosną i wesele w Leśnym Dworze. Startujemy!

Make up artist

Fotograf Kępno - makijażOktawia zaprosiła mnie abym zdjęcia rozpoczął już u umówionej makijażystki Joanny Rudowicz. Cieszę, że mogłem być świadkiem przygotowań Oktawii już od tej chwili. Praca osoby malującej wymaga ogromnych umiejętności i wyczucia. Makijaż musi idealnie pasować do konkretnej osobowości. Jakże ważne to jest z punktu widzenia Pani Młodej. W makijażu ślubnym powinna dobrze się czuć i odnajdywać. Tak było i tym razem. Makijaż podkreślił naturalne piękno Oktawii, wydobył nieskazitelność urody. Pani Młoda wyglądała zjawiskowo. Zacząłem się zastanawiać, co będzie jak założy suknie ślubną… Ze swojego kilkuletniego doświadczenia i rozmów przeprowadzanych z klientkami wiem, że wiele z nich decyduje się wcześniej na próbny makijaż, aby w dniu swojego ślubu uniknąć „ewentualnych”, niepotrzebnych niespodzianek z tym związanych. Pamiętaj droga Panno Młoda, próbny makijaż gwarantuje spokój ducha i uśmiech na twarzy w dniu ślubu. To jedna rzecz mniej, o którą będziesz się martwić. Ważna rzecz.

Przygotowania do ślubu

Kolejnym przystankiem na mojej drodze fotografa w dniu zaślubin było Kępno i dom rodzinny Pawła. Tam zastałem przedślubną krzątaninę, gwar rozmów i podekscytowanie zbliżającymi się wydarzeniami. Świadek, a zarazem przyjaciel Pana Młodego zadbał o każdy szczegół oraz o dobre samopoczucie wszystkich w domu. Następnie pojechałem do Grabowa nad Prosną odwiedzić dom rodzinny Oktawii.

Na ceremonię Państwo Młodzi przybyli uśmiechnięci, szczęśliwi i pełni pozytywnych emocji. Doskonale widać to na zdjęciach. Miałem możliwość zatrzymania tych wyjątkowych chwil. Uroczystość była wzruszająca, w powietrzu czuć było ogrom miłości! Oktawia wyglądała przepięknie a Paweł przystojnie i męsko. Po ceremonii zaślubin na Nowożeńców przed kościołem czekali goście. Przyleciały również anioły! Uściskom, życzeniom i dobrym słowom na nową drogę życia nie było końca.

Tego dnia ostatnim przystankiem, w którym mieliśmy uczestniczyć było przyjęcie weselne w Leśnym Dworze w Brzezinach. Na imprezę weselną naszych Nowożeńców przybyli wspaniali goście. Wszyscy świetnie się bawili, a świeżo zaślubieni błyszczeli na parkiecie do białego rana. Ich piękna małżeńska podróż rozpoczęła się na dobre.

Podpowiedź: Zobacz również fotografie ślubne z wesela Małgosi i Damiana z Leśnego Dworu.

Czuć się swobodnie i lekko!

Kiedy opadły pierwsze emocje po weselu w Leśnym Dworze, doszliśmy do wniosku, że już czas na sesję plenerową. Pomysł padł na zdjęcia w okolicach Kępna. Z mojej strony, zależało mi na tym, aby Małżonkowie czuli się swobodnie, chciałem uchwycić ich naturalność i niewymuszone emocje oraz uczucia.

Fotograf powinien umieć wydobyć najsubtelniejsze emocje i pokazać je na zdjęciach. To jest dla mnie jednym z najważniejszych czynników całego reportażu ślubnego. Oktawia, która ma bardzo lekką urodę wspaniale dopełnia Pawła, razem tworzą związek dwojga kochających się ludzi! Dodatkowo, tego dnia Pan Młody postanowił zaskoczyć swoją małżonkę i przygotował kulinarną niespodziankę. Mogę powiedzieć tylko tyle, że naprawdę się udała (czytaj: piekarnik nie wybuchł, dom jeszcze stoi a Oktawia nadal kocha Męża!) 😉 Tak oto kończymy tą piękną przygodę ślubną. Młodzi Małżonkowie dopiero rozpoczynają…


Powyższy artykuł opisuje temat: fotograf Kępno oraz wesele w Leśnym Dworze. Pamiętaj, że w tym wpisie prezentuję tylko wybraną część zdjęć. Jeśli spodobała Ci się powyższa historia skomentuj ją bądź podziel się nią ze znajomymi! 🙂

Leave a comment

Messenger icon