logo

Motocykl, kabriolet, porwanie i zamek

Fotografia ślubna Kępno

Małgosia i Damian

Nasza indywidualność powoduje, że świat jest kolorowy i dla każdego znajdzie się coś wyjątkowego. Gosia i Damian to przemiła para (już teraz małżeńska!) mieszkająca w okolicy miasta Kępno. Niech moja obecność w tym dniu i wykonane zdjęcia opowiedzą Wam w poniższym wpisie wspaniałą historię tych dwojga zakochanych osób. Fotografia ślubna to również umiejętność opowiadania. Zacznijmy więc 🙂

Przygotowania ślubne

Dzień wesela był ciepły i bezwietrzny. Rozpoczęliśmy dość niespodziewanie, ponieważ Damian przyjechał na przygotowania motorem, w pełnym, skórzanym rynsztunku jak przystało na motocyklistę. Jako ich fotograf ślubny, po wcześniejszych ustaleniach dokonanych na spotkaniu przedślubnym, byłem przygotowany na taką sytuację i czekałem na przyjazd Pana Młodego przed domem. Trochę nam to zajęło (szczególnie świadek miał duży w to wkład!), zanim doprowadziliśmy Damiana do ładu i finalnie garnitur był na miejscu. Pani Młoda też nie uszła mojej uwadze. Piękny uśmiech i błysk w oku pozostaną na zdjęciach po długi czas.

Po błogosławieństwie w domu, urządziliśmy sobie spacer do kościoła na mszę świętą, w trakcie której odbyła się ceremonia zaślubin.

Wesele w Brzezinach i plener na zamku w Gołuchowie

Skoro motor był, to i przejazd z kościoła do restauracji weselnej „Leśny Dwór” na wesele nie mógł odbyć się bez polotu. Młodzi wsiedli do kabrioletu i odjechali! Po drodze jednak napotkaliśmy solidną bramę, gdzie Pan Młody został porwany. Wymagany okup zapłacił świadek i Damian wrócił do kabrioletu. Później była już tylko zabawa w pięknej sali w Brzezinach!

Poniżej prezentowane fotografie pozwolą Wam na indywidualny rozwój zdarzeń, które miały miejsce. Każdy z Was historię tą może opowiedzieć własnymi słowami. Pamiętajcie o Happy Endzie!

Na sesję plenerową pojechaliśmy do Zamku w Gołuchowie. Pogoda była urocza a Młodzi Małżonkowie uśmiechnięci! Plener ślubny minął nam bardzo szybko i efektywnie. Ze swojej strony pragnę bardzo podziękować Parze Młodej za obdarzenie mnie zaufaniem w ich pięknym dniu a także za przeżytą wspólnie przygodę.

Wpis traktuje o temacie: Fotografia ślubna Kępno. Spodobał Ci się? Skomentuj go!

Zapraszam również na mój profil Facebook gdzie często dodaję zdjęcia oraz na mój profil Google+, który co raz prężniej się rozwija.

Leave a comment

Messenger icon