logo

Cudowny dzień ślubu Angeliki i Marcina

Fotografia ślubna Wieruszów

Fotograf obdarzony zaufaniem.

Dzień ślubu to piękne momenty i cudowne wspomnienia. Jako osoba towarzysząca Parze Młodej praktycznie przez cały ten dzień, mam możliwość zatrzymania na zdjęciach ulotnych chwil i obserwacji wszystkiego, co dzieje się wokół. Pojawiają się łzy radości, szerokie uśmiechy, chwile napięcia. Każda Para Młoda jest inna, każda jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Każde wesele jest inne.  Dzięi temu, uroczystości na których bywam, na swój sposób wyjątkowe.

Miłość nie zna granic.

Ślub Angeliki i Marcina pozostanie w mojej pamięci na długo. Pragnę wspomnieć, że Para Młoda dostosowała uroczystość do mojego wolnego terminu (zobacz co napisali w dziale opinie ślubne). Historia ich miłości jest dowodem na to, że miłość nie zna granic. Angelika pochodzi z okolic Wieruszowa, natomiast Marcin z okolic Białegostoku. Odnaleźli siebie i stworzyli cudowny związek.

Fotografia ślubna Wieruszów - przed kościołem
Chwila zapomnienia przed ceremonią zaślubin.

Odpowiedzialność na barkach fotografa

Fotografia ślubna to wielka odpowiedzialność, ponieważ żadnej chwili nie da się powtórzyć. Dlatego zawsze daję z siebie wszystko, aby fotografie były odzwierciedleniem każdego momentu wyjątkowego dnia ślubu. Zrobiłem co mogłem, żeby zatrzymać Angelice i Marcinowi dzień ich ślubu na wspaniałych fotografiach. Dzień ślubu Angeliki i Marcina był szczególny, dlatego pamiątka z tego dnia jest wyjątkowa, takie jak ta cudowna para.

Dziękuję Młodej Parze za obdarzenie mnie zaufaniem. Wspomnienie, które pozostało zarówno w formie zdjęć jak i w myślach małżonków oraz ich gości weselnych, niech będzie z nami na długi czas. Razem je stworzyliśmy. Pamiątka pozostaje tym wspanialsza im większa miłość jest wśród małżonków Narzeczonych staje na pierwszym miejscu. Tak było w tym przypadku. Angelika i Marcin to para dwojga ludzi, kochających się całym sercem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Skomentuj go!

Leave a comment

Messenger icon