Fotograf obdarzony zaufaniem.

Dzień ślubu to piękne momenty i cudowne wspomnienia. Jako osoba towarzysząca Parze Młodej praktycznie przez cały ten dzień, mam możliwość zatrzymania na zdjęciach ulotnych chwil i obserwacji wszystkiego, co dzieje się wokół. Pojawiają się łzy radości, szerokie uśmiechy, chwile napięcia. Każda Para Młoda jest inna, każda jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju. Każde wesele jest inne.  Dzięi temu, uroczystości na których bywam, na swój sposób wyjątkowe.

Miłość nie zna granic.

Ślub Angeliki i Marcina pozostanie w mojej pamięci na długo. Pragnę wspomnieć, że Para Młoda dostosowała uroczystość do mojego wolnego terminu (zobacz co napisali w dziale opinie ślubne). Historia ich miłości jest dowodem na to, że miłość nie zna granic. Angelika pochodzi z okolic Wieruszowa, natomiast Marcin z okolic Białegostoku. Odnaleźli siebie i stworzyli cudowny związek.

Fotografia ślubna Wieruszów - przed kościołem
Chwila zapomnienia przed ceremonią zaślubin.

Odpowiedzialność na barkach fotografa

Fotografia ślubna to wielka odpowiedzialność, ponieważ żadnej chwili nie da się powtórzyć. Dlatego zawsze daję z siebie wszystko, aby fotografie były odzwierciedleniem każdego momentu wyjątkowego dnia ślubu. Zrobiłem co mogłem, żeby zatrzymać Angelice i Marcinowi dzień ich ślubu na wspaniałych fotografiach. Dzień ślubu Angeliki i Marcina był szczególny, dlatego pamiątka z tego dnia jest wyjątkowa, takie jak ta cudowna para.

Dziękuję Młodej Parze za obdarzenie mnie zaufaniem. Wspomnienie, które pozostało zarówno w formie zdjęć jak i w myślach małżonków oraz ich gości weselnych, niech będzie z nami na długi czas. Razem je stworzyliśmy. Pamiątka pozostaje tym wspanialsza im większa miłość jest wśród małżonków Narzeczonych staje na pierwszym miejscu. Tak było w tym przypadku. Angelika i Marcin to para dwojga ludzi, kochających się całym sercem.

Spodobał Ci się ten artykuł? Skomentuj go!

Posted on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *