logo

Zjawiskowy ślub Kingi i Józefa w Borowiance

Hotel Borowianka - plener w Parku miejskim

Hotel Borowianka – zaczynamy przygotowania Pana Młodego.

Dzień ślubu często kojarzymy z piękną suknią Pani Młodej, ceremonią zaślubin w kościele czy też fantastycznie bawiącymi się gośćmi na przyjęciu weselnym. Nie możemy jednak zapominać o Panu Młodym. Co prawda przygotowania mężczyzn zazwyczaj ograniczają się do prysznica, ubrania garnituru i butów, niemniej warto poświęcić im więcej uwagi. Na czątek, zobaczcie kilka zdjęć z przygotowań Józefa w Hotelu Borowianka.

Sala balowa prawie gotowa…

Będąc w Hotelu Borowianka na przygotowaniach Józefa, wszedłem na salę balową, żeby zobaczyć jak idą przygotowania. Kelnerki trochę speszone moją obecnością krzątały się i nakrywały stoły. Grzecznie zapytałem czy mogę zrobić kilka zdjęć. Nie było problemu. Wiem jak ważne są takie detale, dlatego zrobiłem kilka ujęć. Sala była prawie gotowa. I dobrze! Już za 3 godziny rozpocznie się wesele!

Make up i przygotowania Pani Młodej

Panie Młode w dniu ślubu decydują się na dwa rozwiązania: Makijaż w domu lub w salonie/studio. Kinga wybrała tą drugą opcję. Studio fryzjerskie Estilo w Ostrowie Wielkopolskim, to miejsce gdzie odbyło się przygotowanie fryzury i make up. Tam też ją odwiedziłem i postanowiłem zrobić kilka zdjęć.

Podpowiedź: Moja żona Martyna, prowadzi studio kosmetyczne „Martini Studio”, w nim wykonuje również makijaże ślubne. Na moją prośbę postanowiła napisać artykuł o 10 najważniejszych rzeczach w makijażu ślubnym. Przeczytasz go tutaj.

Przygotowania Pani Młodej w domu oraz błogosławieństwo rodziców.

W domu Kingi przygotowania szły pełną parą. Ubieranie sukienki i dodatków. Przepiękny welon dopełnił całości. Pani Młoda wyglądała przepięknie. Pozostało czekać na Józefa. Gdy już przyjechał, odbyło się wspaniałe powitanie. Pani Młoda czekała za drzwiami, gdy Pan Młody wypatrywał jej trzymając w rękach bukiet ślubny. Błogosławieństwo Pary Młodej od rodziców odbyło się z w atmosferze pełnej ciepła i emocji.

Ceremonia zaślubin

Ślub odbył się w Kościele pw. Najświętszego Zbawiciela w Ostrowie Wielkopolskim. Piękna ceremonia. Zobaczcie sami.

Hotel Borowianka – wesele.

Hotel Borowianka – tutaj Państwo Młodzi zaplanowali przyjęcie weselne – bezalkoholowe. Będąc fotografem ślubnym przez prawie 10 lat, pierwszy raz spotkałem się z bezalkoholowym weselem. Prawdę mówiąc, byłem pełen obaw o to jak będzie wyglądać przyjęcie weselne. My Polacy, nie wyobrażamy sobie dobrej zabawy bez wspomagania. Jak zobaczycie po zdjęciach, moje obawy były nieuzasadnione. Przyjęcie weselne było świetne. Goście bawili się wspaniale.

Plener ślubny w parku.

Po rozmowach na temat miejsca i klimatu sesji ślubnej Państwo Młodzi zdecydowali się na zdjęcia w otoczeniu natury. Plener ślubny robiliśmy pod koniec września więc aura była przepiękna. Typowa polska złota jesień. Myślicie, że plener to kilka godzin trudnej pracy i wiele lokalizacji do odwiedzenia? Zobaczcie sami jak poradziliśmy sobie będąc tylko w jednym miejscu.

W tym artykule prezentuję Wam tylko wybrane zdjęcia, około 150. Pamiętajcie, że Para Młoda otrzymała ponad 650 fotografii! 🙂

Leave a comment

Messenger icon