logo

Opinie ślubne klientów

Fotograf | Michał Szczepański
4.9
Based on 69 reviews
powered by Google
Paulina Bulak
Paulina Bulak
16:14 20 Dec 19
Michał ma wielki talent w ujęciu chwil bardzo ulotnych podczas zaślubin, a przy tym jest niezauważalny i bardzo pomocny jednocześnie. Zdjęcia są dokładnie takie jakie chcieliśmy, filmowe. Na plenerze współpraca wspaniała, atmosfera przyjacielska. Dzisiaj dotarł do nas album, celebrujemy go jak dzieło sztuki. Z całego serca polecamy Michała i jego twórczość. Wrażliwy, wspaniały człowiek !
Sylwia Machlańska
Sylwia Machlańska
10:57 09 Dec 19
Jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z Michałem. Reportaż ślubny, sesja poprawinowa, poślubna- wszystko to przeszło nasze najśmielsze oczekiwania :) jeszcze raz dziękujemy za przepiękne kadry i albumy!
Sandra Poświatowska
Sandra Poświatowska
07:02 05 Dec 19
Fenomenalny fotograf. Michał jest profesjonalistą w każdym calu, efekty reportażu ślubnego przekroczyły nasze oczekiwania, mamy wspaniałą pamiątkę z tego cudownego dnia! Poza tym Michał jest przesympatyczną osobą, dzięki czemu mogliśmy czuć się swobodnie przed obiektywem. Raz jeszcze dziękujemy! :)
Paulina Sawicka
Paulina Sawicka
11:56 28 Nov 19
Jak tylko zobaczyłam zdjęcia Michała, a było to dobre kilka lat temu 😉, od razu wiedziałam, że jeśli będę wychodzić za mąż, to jemu powierzę zrobienie fotoreportażu. (Tak, przyszły mąż nie miał wyjścia, musiał się zgodzić 😂)I nie zawiodłam się! To był najlepszy wybór jakiego mogłam dokonać. Zdjęcia są magiczne i wyjątkowe. Każdy kto je widzi jest pod wielkim wrażeniem tego, jak Michał umie „łapać momenty”. Co więcej...jest jak ninja 😂 Zdjęcia robi nie wiadomo kiedy...wielu naszych gości było zaskoczonych widząc swoje zdjęcia- pytali: ale kiedy to Michał zdążył zrobić? Przecież go tam nie było! 😂Michał to artysta i... profesjonalista w jednym. Polecam z czystym sumieniem!czytaj więcej
Daria Jagieniak
Daria Jagieniak
20:04 22 Aug 19
Najlepszy fotograf! ❤️ Zdjęcia pierwsza klasa! Pełen profesjonalizm, wspaniałe podejście Michała sprawiło, że nasz stres odszedł w zapomnienie, a została najpiękniejsza pamiątka zatrzymana w albumie. Ponadto Michał na weselu (jak już ktoś wcześniej wspomniał) był jak "ninja". Zdjęcia są przepiękne i z sentymentem będziemy zaglądać do albumu by móc przeżyć ten dzień jeszcze raz. Polecamy z całego serca! ❤️ Daria i Daniel
Zobacz wszystkie opinie

  • wasze

    opinie

Messenger icon