logo

Opinie ślubne klientów

Opinie klientów o fotografie ślubnym

Opinie ślubne o fotografieNa tej stronie pragnę zaprezentować otrzymane dotychczas referencje od klientów. Za każdą z góry bardzo dziękuję. Jestem zaszczycony, że jako fotograf ślubny, robiąc zdjęcia w trakcie tego wielkiego dnia, jakim jest dzień ślubu mogę dołożyć swoją cegiełkę w budowaniu radości całej uroczystości. Każda z opinii jest wyjątkowa, pisana przez Was. Każdy ślub na którym jestem ma swój wyjątkowy charakter, jest niezwykły i motywuje mnie jeszcze bardziej do tego aby fotografie, które wykonuję były jeszcze lepsze, Wasze uśmiechy jeszcze piękniejsze a wspomnienia z dnia ślubu wieczne…

Ile uśmiechów tyle emocji. Pozytywna opinia ślubna  to nagroda otrzymywana od zadowolonych klientów, stanowi dla mnie wartość bezcenną. Dziękuję wszystkim dotychczasowym klientom wspólnie a zarazem każdej parze z osobna za Wasze zaufanie do mnie. To dla mnie zaszczyt, że w dniu ślubu daliście mi kredyt zaufania i nadal dajecie. Ja w każdej chwili pracy w Waszym dniu staram się oddać wszystko co najlepsze dla Was.
Zapraszam do lektury poniżej. Zobaczcie, trochę się tego nazbierało. Proponuję zaparzyć kawę i usiąść wygodnie.

Michał Szczepański
Fotograf ślubny opinie

Michał jest tak naprawdę osobą, która wybrała datę naszego ślubu. Dlaczego? Dlatego że pierwszą rzeczą, o której pomyśleliśmy przy planowaniu, były zdjęcia. Kiedy trafiliśmy na portfolio Michała, od razu wiedzieliśmy, że chcemy tylko jego. Wytypowaliśmy dwa terminy, Michał był dostępny w jednym z nich… i tak się zaczęła się organizacja ślubu i wesela. Oboje z mężem byliśmy zachwyceni zdjęciami, które oglądaliśmy na stronie internetowej, ale współpraca z Michałem przeszła nasze najśmielsze oczekiwania. Komfort podczas całej imprezy, szybkie tempo wykonania zlecenia i jego jakość! Brak mi słów, było po prostu fantastycznie. Nie mogło być lepiej.
Angelika i Marcin 🙂

Zobacz całą historię ich miłości na fotografiach.


Para Młoda na sesji plenerowej w parku - fotograf ślubny Kępno

Szukając fotografa na nasz ślub trafiliśmy na stronę Michała. Po obejrzeniu zdjęć z portfolio od razu napisaliśmy maila z pytaniem o dostępność w terminie naszego ślubu. Jakimś cudem termin pasował i mamy teraz cudowne zdjęcia z naszego ślubu, wesela i sesji ślubnej. Oprócz tego, że zdjęcia są piękne wizualnie, to widać na nich emocje, fenomenalnie uchwycone przez fotografa. Przez cały czas mieliśmy świetny kontakt i współpraca z Michałem była po prostu przyjemnością. Dziękujemy!
Kinga i Józef

Przeczytaj piękną historię ślubną i zobacz fotografie.


Para Młoda rzuca kieliszkami z szampanem

Michał łączy w sobie dwie cechy, dzięki którym jest po prostu najlepszy w swoim fachu – profesjonalizm i osobowość. Pierwsza z nich sprawi, że otrzymacie rewelacyjnie wykonane zdjęcia, w większej ilości i krótszym czasie niż się spodziewacie. Druga natomiast (dla mnie osobiście jeszcze cenniejsza) przyczynia się do tego, iż współpraca z Michałem to czysta przyjemność – co widać praktycznie na każdym zdjęciu :). Posiada on jeszcze jedną specjalną zdolność – niewidzialność. Serio nie wiem jak on to robi, ale nawet przez moment nasi goście nie czuli się skrępowani jego obecnością, ba – zazwyczaj nawet go nie zauważali (mimo, iż właśnie robił im zdjęcie), dzięki czemu ujęcia są niezwykle naturalne. Zdecydowanie polecam – lepiej wybrać nie możecie :).
Małgosia i Marek


Wesele w Baranowskiej Chacie - opinia

Gdy czytam tak piękne ‪‎opinie ślubne o swojej pracy, to aż chce się nimi podzielić z każdym z Was. ‪‎Fotografia ślubna to wspaniała rzecz! To piękne momenty i niezapomniane chwile ze świetnymi ludźmi. Dziękuję!
Ewelina i Mirek napisali: „Współpraca z Tobą to wielka przyjemność i 100% profesjonalizmu. Chwile, które uwieczniłeś na naszych zdjęciach pozostaną na zawsze w naszej pamięci. Podczas naszego ‎ślubu i wesela Michał był praktycznie niewidoczny, a jednocześnie uchwycił na zdjęciach ‎cudowne i wzruszające dla nas ‪‎momenty. Plener to wspaniała zabawa w miłej atmosferze. Jesteśmy pod wielkim wrażeniem, za co oboje bardzo dziękujemy. Polecamy Ciebie każdemu, chociaż nie musimy bo Twoje zdjęcia ukazują Twoją pracę same.”
Ewelina i Mirosław

Tutaj zobaczysz pełny artykuł o weselu Eweliny i Mirosława w Baranowskiej Chacie.


Fotograf ślubny opinie Kalisz

Fotograf z ogromną wyobraźnią, w rewelacyjny sposób łączy swój talent i pasję. W każdym zdjęciu widać zaangażowanie i profesjonalizm. Przed jego obiektywem każdy czuje się swobodnie!
Karolina i Dominik

Zobacz pełny artykuł o weselu Karoliny i Dominika w restauracji BAX.


Fotograf ślubny opinie Olesno

Sesja ślubna w przepięknej Chorwacji była dla nas spełnieniem marzeń, dziękujemy Michałowi za cudowną pamiątkę w postaci zdjęć na których uwiecznił naszą miłość. Pełen profesjonalizm i pomysłowość to cechy bardzo dobrego fotografa jakim jest Michał 🙂 Gorąco polecamy!
Ania i Mateusz


Referencja dla fotografa ślubnego

Michał jest świetnym fotografem. Zdjęcia ze ślubu, wesela i pleneru są wspaniałe. Podczas ceremonii zaślubin Michał pracował niepostrzeżenie, pozwolił nam przeżyć Sakrament. Żadnego strofowania, dyskretne podpowiedzi. Jest osobą bezpośrednią, łatwo nawiązuje kontakt, podczas pleneru poświęcił nam cały dzień i pojechał z nami wszędzie tam, gdzie chcieliśmy. Dziękujemy!
Aleksandra i Tomasz


Referencja dla fotografa

Poprosiliśmy Michała o oprawę fotograficzną ślubu, wesela i pleneru ślubnego i to był strzał w dziesiątkę! Zdjęcia są klimatyczne i wspaniale uchwyciły charakter nas, naszego wydarzenia i gości. Michał profesjonalnie i z pasją podchodzi do tematu, jednocześnie jest bardzo przyjacielski i jego poczucie humoru pomagało rozluźnić się w bieganinie ślubnej co zresztą widać później na fotografiach 🙂
Dodam jeszcze, że jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości wydruku albumu i oprawy zdjęć. Materiały są naprawdę wyszukane i wysokiej jakości. Polecamy!
Karolina i Krzysztof


Fotograf ślubny opinie Kępno

Kilka miesięcy temu dokonując wyboru fotografa zachwyciła nas oryginalność i niestandardowość Twoich zdjęć. Już wtedy dało się zauważyć, że fotografie Twojego autorstwa, kryją w sobie pełen profesjonalizm, pomysłowość, spontaniczność, zachowując jednocześnie żywe emocje. Dziś oglądając naszą fotoksięgę z uśmiechem na twarzy możemy powiedzieć że efekt końcowy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania zarówno zdjęcia reportażowe jak i sesja w plenerze wzbudziły wielkie zainteresowanie i zyskały uznanie w oczach naszej rodziny i przyjaciół. Współpraca z Tobą to czysta przyjemność. Pozdrawiamy i polecamy.
Małgosia i Damian

Tu dowiesz się dlaczego Pan Młody został porwany z wesela i co stało się później.Fotograf ślubny opinie:

Fotograf ślubny opinie Wieruszów

Z Michałem się świetnie pracuje. Jego zaangażowanie i pomysłowość powalają na kolana a poczucie humoru rozładowuje stres – to nie podlega wątpliwości. Nie jest łatwo sprostać oczekiwaniom panny młodej, która chce mieć wszystko idealne w dniu ślubu. Mnie Michał naprawdę zaskoczył swoim profesjonalizmem, wyczuciem i bystrością. Każde ujęcie sprawia, że chciałabym przeżyć ślub jeszcze raz. Dziękujemy!!!
Ola i Tomek

Wesele w Restauracji Floriańskiej w Wieruszowie było huczne i radosne. Przeczytasz na ten temat w obszernym wpisie na blogu.


Referencje ślubne

Michał to fotograf z pasją! Ze zdjęć, które nam zrobił ciężko jest wybrać ulubione, ponieważ każde jest piękne, pełne ekspresji i emocji 🙂 Pełen profesjonalizm! Gorąco polecamy!
Klaudia i Andrzej

O weselu w Starym Młynie w Bolesławcu przeczytasz w obszernej fotorelacji na blogu.


Opinie ślubne o fotografie

Pełen profesjonalizm !!! Zdjęcia świetnie oddają klimat wesela i pleneru, nawet w zimowe dni 🙂 Serdecznie polecam, praca z Michałem to sama przyjemność 🙂 Polecamy!
Karolina i Maksymilian


Fotograf ślubny opinie Wieruszów

„Patrz oczyma, fotografuj sercem.”- ten cytat idealnie opisuje fotografie Michała. Cieszymy się, że towarzyszył nam podczas tak niezwykłego dnia jakim był nasz ślub. Jego energia, ogrom pomysłów i poczucie humoru sprawiło, że goście nie czuli się skrępowani a sesja plenerowa nie była nudna i stresująca. Stworzył małe dzieła sztuki, które oddają w pełni klimat panujący w Kościele i podczas wesela. Oglądamy je niemal przez cały czas, jesteśmy zachwyceni, nasza rodzina i znajomi również. Michale, dziękujemy za stworzenie niepowtarzalnej i przepięknej pamiątki, która zostanie z nami na zawsze. Jeżeli szukacie fotografa i oczekujecie cudownych zdjęć oddających atmosferę panującą w danej chwili oraz profesjonalnego podejścia do sprawy Michał będzie strzałem w dziesiątkę! Szczerze Go polecamy!
Agnieszka i Paweł


Fotograf ślubny opinie Wrocław

To bardzo cenna umiejętność tak fotografować, by goście czuli się swobodnie i nie wciągali w panice brzuchów widząc aparat…Dzięki temu dzień ślubu zapamiętamy taki jaki był z prawdziwymi emocjami widocznymi na zdjęciach ślubnych! Wszystkim bardzo polecamy Michała!!! Jesteśmy wymagającymi klientami a on spełnił nasze oczekiwania w 101%!
Magda i Grzesiek

Zobacz zdjęcia, które Nowożeńcy ocenili na 101% – Historia Magdy i Grześka – fotograf w Wieruszowie.

Poniżej wybierz kolejną stronę.