logo

Opinie ślubne klientów

Fotograf ślubny opinie – ciąg dalszy:

Fotograf ślubny opinie Opole

Michał ma świetne podejście do swojej pracy i do ludzi z którymi pracuje! Zdjęcia z naszego ślubu są dla nas wyjątkowe. Ciesze się, że Michał (stary przyjaciel ze szkolnej ławki) był naszym fotografem w najważniejszym dla nas dniu. Dzięki! Pozdrawiamy i Polecamy!
Monika i Krzysiek

Fotograf ślubny opinie Brzeg

Jeśli szukasz fotograf na wesele, który uchwyci magię Waszego dnia na zdjęciu, to wybór może być tylko jeden! Michał Szczepański oczywiście! Dzięki Tobie, Drogi Michale, mamy teraz coś więcej niż zdjęcia ze ślubu. To piękna i cenna kompozycja radosnych, śmiesznych, ważnych momentów z dnia naszego ślubu. Zdjęcia, które mają w sobie to COŚ, są magiczne i wręcz żyją swoim własnym życiem. Są wśród nich zdjęcia wzruszające, są też śmieszne, ale przede wszystkim są niepowtarzalne. Żywiołowy, dynamiczny fotoreportaż z Naszego Dnia, a do tego sesja w ciekawym plenerze – nic dodać, nic ująć. To opinia nie tylko nasza, ale i wszystkich, którzy oglądali z nami zdjęcia. 🙂 Najlepszą reklamą jednak są nie tyle opinie klientów – choć te są również istotne – co zdjęcia same w sobie. Pozdrawiamy serdecznie i jeszcze raz dziękujemy!
Patrycja i Mateusz

Fotograf ślubny opinie Wieruszów

Michał ma świetne podejście do swojej pracy i do ludzi z którymi pracuje! Zdjęcia z naszego ślubu są dla nas wyjątkowe. Ciesze się, że Michał (stary przyjaciel ze szkolnej ławki) był naszym fotografem w najważniejszym dla nas dniu. Dzięki! Pozdrawiamy i Polecamy!
Paulina i Robert

Fotograf ślubny opinie Wrocław

Talent wart miliony! Tak powinniśmy rozpocząć i zakończyć wpis.
Na ślubie mieliśmy wrażenie, że robi nam zdjęcia nasz przyjaciel. Michał ma w sobie całe pokłady klasy ale też dużo luzu, dzięki niemu nikt na weselu nie czuł się spięty podczas robienia zdjęć. Dziękujemy za danie nam swobody bycia sobą. A fotografie z wesela mówią więcej niż milion słów. Do zobaczenia na kolejnej sesji… w końcu nie samym weselem człowiek żyje 🙂
Alicja i Rafał

Opinia o fotografie ślubnym

Bardzo dziękujemy za przepiękne zdjęcia! Profesjonalny fotograf, wszystkie zdjęcia pięknie obrobione otrzymaliśmy już niecałe 3 tygodnie po ślubie! Dodatkowo otrzymaliśmy je wszystkie również w wersji czarno białej wraz z dwoma filmikami. Bardzo dziękujemy Michał, jesteśmy w 100% zadowoleni! 🙂
Anna i Filip

Fotograf ślubny opinie Wieruszów

Współpraca z Michałem jest bardzo przyjemna, a efekty jeszcze lepsze!
Bardzo się cieszymy, że to Michał towarzyszył nam w tym najważniejszym dla nas dniu i go tak pięknie utrwalił! Całkowicie indywidualne podejście do klienta, pozostawienie możliwości wprowadzenia zmian przez Młodą Parę, Michał jest otwarty na wszelkie pomysły, a także służy radą. Szukaliśmy powiewu świeżości, czegoś nowatorskiego, połączenia romantyzmu i sporej dawki dobrego humoru – dzięki Michałowi to właśnie otrzymaliśmy. Polecamy Michała nie tylko za jakoś usług, ale też za cenne rady i poczucie humoru. Zarówno my, jak i goście weselni byliśmy Nim zachwyceni . Po prostu super, pełna swoboda, zdjęcia nie ustawiane, zupełnie naturalne. Jeśli więc jeszcze nie wiecie na jakiego fotografa się zdecydować, podpowiadamy – Michał Szczepański – nie pożałujecie na pewno 😉
Judyta i Marcin

Fotograf ślubny opinie Opole

Cudowne utrwalenie najpiękniejszego dnia w naszym życiu, pełny profesjonalizm. Wszystko dopięte na ostatni guzik. Dziękujemy i polecamy innym!
Kasia i Mateusz

Fotograf ślubny opinie Brzeg Dolny

Kiedy postanowiliśmy, że chcemy mieć zdjęcia ślubne moja, wtedy jeszcze Narzeczona musiała długo przyzwyczajać się do tej myśl, ponieważ nie lubi, gdy ktoś robi jej zdjęcia. Kiedy spotkałem się osobiście z Michałem od razu dostrzegłem jego kreatywność. Wtedy byłem już pewien, że moja przyszła żona wybaczy mi te setki ujęć, które miały na celu uwiecznienie Naszego szczęścia w tym pięknym dniu. Obecnie oboje wspominamy fotografa w samych superlatywach, podkreślając, że swoją osobowością rozładowywał bardzo napiętą atmosferę i uchwycił całe piękno tego, szczególnego dla nas dnia na zdjęciach. Fotoksięga jest wzorowo wykonana, rozkładówka pokazuje wszystkie najważniejsze chwile w tym pięknym dniu. Za to z całego serca dziękujemy Naszemu Fotografowi Michałowi Szczepańskiemu, którego z czystym sumieniem polecam swoim Przyjaciołom. Dziękujemy!
Basia i Paweł

Fotograf ślubny opinie Wieruszów

Profesjonalizm i pasja 🙂 Super fotograf!
Agnieszka i Paweł

Fotograf ślubny opinie Wrocław

Drogi Michale! Chcielibyśmy Ci podziękować za uwiecznienie Naszego wyjątkowego dnia. Każde zdjęcie robiłeś z cząstką piękna i elegancji w sposób, że zapamiętamy je na całe życie! Twoja kreatywność i profesjonalizm były po za Naszymi oczekiwaniami, a Twój talent jest prawdziwie wyjątkowy! Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że spotkaliśmy Ciebie oraz że to Ty byłeś Naszym fotografem w dniu naszego ślubu.
Marta i Michał

Fotograf ślubny opinie Brzeg Dolny

Dzięki Michał, zdjęcia są świetne! Dziękujemy Ci bardzo za rozluźnianie atmosfery w stresujących momentach i za super współpracę. Mamy nadzieję, ze jeszcze kiedyś znajdzie się jakaś wyjątkowa okazja dzięki której będziemy mogli zaprosić Cię ponownie do współpracy 🙂
Agata i Adam

Fotograf ślubny opinie Kłodzko

Chcąc wspomnieć najpiękniejszy dzień w naszym życiu przeglądamy zdjęcia. Zdjęcia zrobione przez Michała. Za każdym razem w oku kręci się łza, gdyż oddają one atmosferę i emocje tamtego dnia. Michał wie, jak uchwycić moment, chwilę i pozostać przy tym niemalże niezauważalnym. Jednak nie da się zapomnieć jego obecności, ponieważ dodał nam sporo otuchy, pomagając rozładować stres towarzyszący tuz przed rozpoczęciem ceremonii 🙂 Fotoksięga, którą posiadamy bije rekordy popularności wśród rodziny i znajomych, a my często po nią sięgamy, chcąc wrócić pamięcią do dnia naszego ślubu. Jesteśmy przekonani, że gdybyśmy mieli dokonać wyboru fotografa raz jeszcze na pewno byłby to znowu Michał. Dziś dziękujemy Ci za zaangażowanie i serce włożone w swoją pracę, bo dzięki temu nasze wspomnienia na zawsze pozostaną żywe…”
Magdalena i Damian

Fotograf ślubny opinie Wieruszów

Drogi Michale! Dziękujemy Ci za Twój profesjonalizm i pełne zaangażowanie w tym wyjątkowym dla nas dniu. Fotografując pokazałeś to, czego nikt inny bez Ciebie by nie zauważył. Twoja fotografia oczarowała nie tylko nas, ale i wszystkich gości weselnych. Z miłą chęcią otwiera się nasz album śluby i podziwia tak doskonałą pracę.
Paulina i Dominik

Fotograf ślubny opinie Wrocław

Współpraca z Michałem to gwarancja stuprocentowej satysfakcji z wykonanej pracy. Jego duże poczucie humoru i osobowość sprawiają, że to także świetna zabawa, zwłaszcza podczas sesji plenerowej. W swoją pracę wkłada mnóstwo profesjonalizmu i precyzji, ma wiele nowatorskich pomysłów, co sprawia, że praca z nim staję się czystą przyjemnością, nie tylko dla Młodej Pary, ale również dla wszystkich gości. Potrafi on doskonale rozładować atmosferę, co jest niezwykle ważne, zwłaszcza w tak ważnym dniu, jak Dzień Ślubu. Jeszcze raz dziękujemy i gorąco polecamy!
Agnieszka i Tomasz

Fotograf ślubny opinie Ząbkowice Śląskie

Serdecznie dziękujemy Michałowi za pracę i serce, które włożył w wykonanie dla nas wyjątkowych i niepowtarzalnych zdjęć. Michał to osoba, która wie co robi, żyje tym co robi i angażuje się całym sobą w to co robi. Dzięki temu efekty Jego pracy są niesamowite. Otrzymaliśmy od Niego mnóstwo zdjęć na których uchwycił nie tylko najwspanialsze dla nas chwile, miejsca, ludzi i zabawę, ale przede wszystkim emocje, uczucia i szczęście, które nam towarzyszyły w tym najważniejszym dla nas dniu. Cóż więcej można powiedzieć o Michale… wystarczy spojrzeć na Nasze zdjęcia. Takiego fotografa polecamy każdemu, kto chce mieć niebanalne i profesjonalne zdjęcia. Dziękujemy, że zatrzymałeś dla nas te piękne chwile. Dziękujemy za niezwykłą pamiątkę na całe życie!!! Czekamy na kolejne ważne momenty w naszym życiu, które warto będzie, abyś dla nas uwiecznił 🙂 Jeszcze raz dziękujemy.
Kinga i Piotr

Fotograf ślubny opinie Kłodzko

Szybko, Fachowo, Innowacyjne te słowa określają to czego po Michale możecie się spodziewać. Co więcej należy wspomnieć o dobrym kontakcie między fotografem i nowożeńcami, jak również o solidnym wykonaniu zlecenia. Jesteśmy bardzo zadowoleni ze zdjęć które zrobił. Utrwalił wiele wspomnień w tak krótkim czasie!
Danusia i Piotrek

Fotograf ślubny opinie – na bieżąco dodaję kolejne referencje. Bądźcie czujni! 🙂