Oferta fotografii ślubnej. Zdjęcia ślubne na najwyższym poziomie.
logo

Oferta fotografii ślubnej

Oferta fotografii

Zapewniam profesjonalną obsługę fotograficzną. Chwytam wspomnienia, które pozostają na zawsze!

Recenzje z facebooka
Pani Młoda uśmiecha się do męża
Recenzje fotografa z facebooka

Dlaczego to ja mam być Waszym fotografem?

 • Styl moich fotografii jest niepowtarzalny.
 • Moja praca jest moją pasją.
 • Jestem dla Was, opowiadam Waszą historię moimi oczami.
 • Otrzymujecie galerię ślubną już kilka dni po ślubie.
 • Jestem polecany przez klientów.
 • Dostajecie komplet zdjęć z dnia ślubu, wszystkie w najlepszej jakości, po obróbce graficznej.
 • Nie przeszkadzam Wam, a jestem wszędzie gdzie trzeba.
 • Oprawiam Wasze zdjęcia w najlepsze albumy na rynku.

Trzy pakiety skrojone na miarę

Opierając się o własne doświadczenie i to, co najczęściej wybieracie, zdecydowałem się utworzyć trzy pakiety dobrane dla Was: Klasyka gatunku, Premium górą i Premium Górą plus+.

Ze względu na najlepszą jakość obsługi, maksymalna ilość uroczystości jakie obsługuję w roku to 30 ślubów.

Terminy zapełniają się szybko, dlatego zapraszam do ich bezpłatnego rezerwowania. Pracuję na terenie całego kraju.

Rezerwacje na śluby odbywające się pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem są inaczej wyceniane - proszę o kontakt po indywidualną wycenę.

„Patrz oczyma, fotografuj sercem.”- ten cytat idealnie opisuje fotografie Michała.

(fragment opinii Agnieszki zamieszczony na google maps)

Optymalne PAKIETY

Każdą ofertę przygotowuję dla Was indywidualnie.
Poniższe pakiety to przykłady z najczęściej wybieranych przez Pary Młode opcji .

 • Klasyka Gatunku

 • 8 godzin pracy
 • Czas pracy do 8 godzin

  400 najlepszych zdjęć

  Cyfrowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

  Galeria zdjęciowa online - 40 zdjęć, 14 dni po weselu

  Wliczony dojazd do 50 km

 • Premium Górą

 • 12 godzin pracy + plener
 • Czas pracy do 12 godzin

  Fotograf + asystent

  Sesja plenerowa innego dnia

  500 najlepszych zdjęć

  Drugi komplet zdjęć czarno-białych

  Cyfrowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

  Galeria zdjęciowa online - 70 zdjęć, 10 dni po weselu

  Wliczony dojazd do 100 km

 • Premium Górą Plus+

 • 16 godzin pracy + plener premium
 • Czas pracy do 16 godzin

  Dwóch fotografów

  Sesja plenerowa premium innego dnia

  600 najlepszych zdjęć

  Drugi komplet zdjęć czarno-białych

  Cyfrowe zdjęcia w wysokiej rozdzielczości

  Galeria zdjęciowa online - 120 zdjęć, 7 dni po weselu

  Wliczony dojazd do 150 km

  Fotościanka przez 3 godziny

  Prezentacja multimedialna

Wymarzony fotograf zarówno na reportaż ślubny jak i sesje! Potrafi ująć jednosekundowy wyraz twarzy, który oddaje więcej niż słowa!

(fragment opinii Angeliny zamieszczony na google maps)

Oferta - szczegóły

Ważnym kryterium w obsłudze fotograficznej jest czas jaki spędzam z Wami w dniu ślubu. W większości, pracuję od makijażu Panny Młodej aż do oczepin, to około 14-15 godzin.

Im dłużej jestem z Wami, tym więcej niepowtarzalnych chwil zatrzymuję na zdjęciach. Dobrym zakończeniem fotografii ślubnej są oczepiny. Lubię na nich być, dzieje się dużo i jest zawsze bardzo wesoło.

Czas pracy

Klasyka Gatunku to 8 godzin mojej obecności, Premium Górą 12 godzin a Premium Górą Plus+ 16 godzin. Czas pracy to bardzo ważny element. Im dłużej, tym lepiej. Podany czas pracy nie obejmuje mojego dojazdu na miejsce uroczystości.

Jeden czy dwóch fotografów?

W środkowym pakiecie Premium Górą pracuję z asystentem. To już wiele zmienia i pomaga. Pamiętajcie, że trakcie Waszej wymarzonej uroczystości dzieje się bardzo dużo a dwie pary oczu to nie jedna, dlatego dwóch fotografów to więcej ujęć i jeszcze lepszy reportaż. Pakiet Premium Górą Plus+ oferuje to rozwiązanie i jest ono najlepsze.

Sesja plenerowa podstawowa czy premium?

Pakiety Premium Górą oraz Premium Górą plus+ zawierają sesję plenerową:

Sesja plenerowa podstawowa (pakiet Premium Górą) - wykonujemy ją innego dnia. Czas naszej wspólnej pracy ograniczony jest do 4 godzin (nie licząc dojazdu na miejsce) oraz odległości 150 kilometrów w promieniu Kępna. Odwiedzamy do 3 lokalizacji.

Sesja plenerowa premium (pakiet Premium Górą plus+) wykonujemy ją innego dnia. Nie mamy limitu czasu pracy ani odległości. To często sesja wyjazdowa np.: w Tatry, nad morze lub za granicę. To wyjazdy dwu-trzydniowe. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Pamiętajcie, że decydując się na pakiet Premium Górą nie musicie rezygnować z sesji plenerowej premium ponieważ jest możliwość zamówienia jej w tym pakiecie zamiast wersji podstawowej (opcja dodatkowo płatna).

Ilość zdjęć

Równie istotnym elementem jest ilość fotografii jakie Wam przekazuję. W pakietach podane ilości są wartościami gwarantowanymi, często jest ich znacznie więcej i macie możliwość ich zdobycia. Podczas ślubu, na którym bawi się około 100 osób, przez 12 godzin mojej pracy wykonuję 3-4 tysiące zdjęć. Z nich wybieram najlepsze. W pakiecie Premium Górą plus+ ilość fotografii jakie otrzymacie to aż 600!

Wszystkie fotografie, które Wam przekażę będą szczegółowo obrobione i w kolorze. Przy wyborze pakietu Premium Górą albo Premium Górą plus+ dodatkowo otrzymacie drugi komplet zdjęć w pięknym filtrze czarno-białym.

Zdjęcia czarno-białe i kolorowe.

Otaczający nas świat jest pełny kolorów. Wasz dzień ślubu zapewne nasycony będzie pięknymi barwami. Pokażę go Wam na zdjęciach kolorowych. Nie znaczy to jednak, że stracicie klimat i urok czarno-białych fotografii. Niektóre ujęcia będą wręcz głośno krzyczeć, żeby pokazać je w pełnej barwie, zaś niektóre z nich, będą prosić o skalę szarości aby podkreślić atmosferę. Przy wyborze pakietu Premium Górą albo Premium Górą plus+ dodatkowo otrzymacie drugi komplet zdjęć w pięknym filtrze czarno-białym. Sami zdecydujecie czy zdjęcie, które powiesicie w sypialni będzie miało uwieść wielokolorowym blaskiem czy może nadać nastrój chwili odcieniami skali szarości. Będziecie mogli porównać dwie wersje tego samego zdjęcia i wybrać najlepszą.

Oferta fotografii ślubnej zdjęcia czarno białe i kolorowe

Wysoka rozdzielczość

Jak wspomniałem wcześniej, wszystkie zdjęcia jakie otrzymacie będą obrobione. Otrzymacie je w wersji elektronicznej. Pliki będą miały rozdzielczość 24 megapikseli, to bardzo dużo i pozwala na ich wydruk w pokaźnych rozmiarach np.: 100x70 cm bez utraty jakości. Dla łatwiejszego wyobrażenia jakości plików jakie otrzymacie dodam, że sygnał 4K nazywany wysoką rozdzielczością i przyszłością ma rozdzielczość zaledwie 8 megapikseli (Full HD ma zaledwie...2 Mpix).

Fotografie, które Wam przekażę w formie cyfrowej są pozbawione znaków wodnych, podpisów i tym podobnych zabezpieczeń. Są w pełni Wasze.

Możecie również zamówić pięknego pendrive'a na który dodatkowo nagram dla Was wszystkie zdjęcia.

Oferta fotografii ślubnej pendrive

Galeria zdjęciowa online


Galeria zdjęciowa online

W dobie mediów elektronicznych, ten element oferty wydaje się być nieodzownym! Galeria z wybranymi co najmniej 120 zdjęciami z Waszego wesela dostępna już do 7 dni po weselu (ilość zdjęć w galerii oraz moment dostępności jest zależna od pakietu). Nie musicie czekać na całość materiału, najlepsze kadry macie w galerii. Dostępna jest pod unikalnym linkiem znanym tylko Wam. Będziecie mogli udostępnić ją gościom weselnym. 

Dojazd

Mieszkam w Baranowie k/Kępna. Tutaj też mam swoje studio i biuro, do którego gorąco zapraszam na spotkanie. Każdy z pakietów ma wliczony w cenę koszt mojego dojazdu w dniu ślubu. Na przykład, jeśli Wasz ślub zaplanowaliście w Kaliszu nie będziecie musieli pokrywać dodatkowych kosztów dojazdu (pakiet Premium Górą)

Wliczony koszt dojazdu, liczony od miejscowości Kępno woj. wielkopolskie: Klasyka gatunku - do 50 km, Premium Górą - do 100 km, Premium Górą plus+ - do 150 km.

Fotościanka

Przeczytaj o fotościance tutaj: Fotościanka na wesele

W skrócie:

Czyli zdjęcia ze śmiesznymi gadżetami w trakcie Waszego wesela! Fotościanka to świetny dodatek do Waszej uroczystości. Niepowtarzalne zdjęcia z gośćmi to piękna pamiątka również dla Was. Duży wybór gadżetów wprawi każdego w świetny nastrój!

Fotościanka obsługiwana jest przez profesjonalistę, który podpowiada i prowadzi w trakcie zdjęć. Dlatego zdjęcia są jeszcze lepsze! jest gotowa do pracy przez 3 godziny wesela, w tym czasie każdy chętny zrobi sobie wspaniałą fotografię indywidualnie lub z Wami. Zdjęcia z fotościanki dostępne są również w galerii online, już w kilka dni po uroczystości!

Fotościanka na weselu - zdjęcie gości

Fotoksiążka classic czy dreambook?

Możliwościoprawy zdjęć w albumy ślubne to temat tak obszerny, że poświęcam mu osobny wpis. Opcji wyboru jest dużo. Dla pakietów Klasyka gatunku oraz Premium Górą macie możliwość zamówienia fotoksiążki (średnia - 20/30 cm lub duża premium 30x42 cm). Pakiet Premium Górą plus+ oferuje najwyższej klasy dreambooka (30x30 cm). Decyzja należy do Was, zgodnie z Waszym gustem i upodobaniem.

Fotoksiążka obita w niebieskie płótno z Waszymi imionami? Czy może wyjątkowy dreambook obity czerwoną skórą z czarnymi kartami? Świat stoi otworem przed Wami! Przeczytajcie więcej o albumach ślubnych w osobnym artykule (link powyżej).

Pamiętajcie, że decydując się na pakiet Premium Górą nie musicie rezygnować z dreambooka ponieważ jest możliwość zamówienia go w tym pakiecie zamiast fotoksiążki classic (opcja dodatkowo płatna).

Fotoksiążka classic oraz dreambook
Fotoksiążka classic oraz dreambook

Sesja narzeczeńska

Kontakt fotografa z Parą Młodą jest bardzo ważny. Na sesji narzeczeńskiej lepiej się poznajemy, a Wy macie dodatkowy czas na oswojenie się ze mną i z obiektywem. Czymś ekstra są zdjęcia, które będziecie mogli wykorzystać nawet w albumie ślubnym.
Sesja narzeczeńska trwa około dwóch godzin. Zazwyczaj realizujemy ją na kilka miesięcy przed weselem. Termin ustalamy dowolnie, również miejsce. Koszt dodatkowy to 600 zł. Gdy chcielibyście jechać dalej, np.: nad morze lub za granicę, wszystko ustalamy indywidualnie.

Tutaj artykuł obszernie opisujący zalety sesji narzeczeńskiej a także wybrane fotografie:
Sesja narzeczeńska Kamili i Krystiana
Zdjęcie z sesji narzeczeńskiej w agroturystyce

Prezentacja multimedialna

To wybrane 100-150 zdjęć z Waszego wesela. Ułożone chronologicznie z muzyką w tle. Dzięki temu, możecie oglądać fotografie na telewizorze lub tablecie. Tańczące obrazy!

Macie pytania?

Jestem do Waszej dyspozycji

Talent wart miliony! Tak powinniśmy rozpocząć i zakończyć wpis.

(fragment opinii Alicji zamieszczony na google maps)

Ostatnie historie ślubne

Messenger icon