logo

Oferta fotografii ślubnej

Oferta fotografii ślubnej pakiety

Oferta fotografii ślubnej i cennik w pigułce

Pracuję na terenie całego kraju. Ofertę fotografii w dniu ślubu otwiera pakiet Klasyka Gatunku. Kolejny pakiet to Premium Górą, a najwyższy to Premium Górą plus+ (poniżej tabelka porównawcza). Wpływ na cenę końcową ma pora roku, dzień tygodnia czy też wybrany album ślubny. Rezerwacje na śluby odbywające się pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem są inaczej wyceniane. Ze względu na najlepszą jakość obsługi, maksymalna ilość uroczystości jakie obsługuję w roku to 30 ślubów. Terminy zapełniają się szybko, dlatego zapraszam do ich rezerwowania.

Najczęściej wybierana opcja „Premium Górą” obejmuje cały dzień ślubu oraz sesję plenerową innego dnia, w tym:

  • obecność na 2-3 godziny przed ceremonią zaślubin (przygotowania) aż do pierwszej nad ranem (włącznie z oczepinami),
  • sesja plenerowa – podstawowa – czas pracy do 4 godzin – nie licząc dojazdu na miejsce (do 150 km od Kępna), do 3 lokalizacji,
  • 500 szczegółowo obrobionych zdjęć w wysokiej rozdzielczości,
  • pendrive’a 32 Gb w pięknym etui ze wszystkimi Waszymi zdjęciami,
  • dużą fotoksiążkę classic w rozmiarze 30×42 cm, zawierającą 120 stron (TUTAJ dowiesz się więcej o albumach ślubnych),
  • galerię online z 50 Waszymi zdjęciami, dla oglądania i udostępniania już do 10 dni po ślubie,
  • wszystkie zdjęcia otrzymacie w kolorze oraz drugi komplet czarno białych,
  • w dzień ślubu możemy wykonać tzw. mały plener w okolicy sali weselnej (wliczony w cenę podstawową),
  • dojeżdżam w każde miejsce w Polsce i zagranicą (dojazd do 100 km od Kępna wliczony w cenę podstawową).

Napiszcie do mnie TUTAJ po indywidualną wycenę.

Sesja narzeczeńska:

  • Zazwyczaj to około 2-3 godzin efektywnej pracy. Dobry rozruch przed obiektywem. Bardzo pozytywnie wpływa na pracę w dniu ślubu. Zobacz przykładową sesję narzeczeńską TUTAJ.

 

— Oferta fotografii ślubnej oraz cennik – rozwinięcie —

Jednym z ważnych kryteriów w ślubnej obsłudze fotograficznej jest czas jaki spędzam z Wami w dniu uroczystości. Na większości ślubów, jestem obecny od makijażu Panny Młodej w salonie piękności aż do oczepin. Jeśli makijaż jest wykonywany w domu, przyjeżdżam tam wcześniej. Dzięki temu nic mnie nie omija. Im dłużej przebywam z Wami, tym więcej magicznych momentów rejestruję na zdjęciach. Dobrym zakończeniem fotografii ślubnej są oczepiny. Lubię na nich być, dzieje się dużo i jest zawsze bardzo wesoło.

Trzy podstawowe pakiety w ofercie fotografii

Opierając się o własne doświadczenie i to, co najczęściej wybieracie, zdecydowałem się utworzyć trzy podstawowe pakiety: „Klasyka gatunku”, „Premium górą” oraz „Premium Górą plus+. Jest między nimi kilka różnic, dlatego postanowiłem przygotować tabelkę dla ułatwienia i lepszego zrozumienia. Pod tabelką znajdziecie rozszerzony opis zawartych w niej informacji:

Czas pracy

Pakiety Premium Górą oraz Premium Górą plus+ nie mają limitu czasu pracy fotografa w dzień ślubu, pakiet Klasyka Gatunku ogranicza czas pracy do 12 godzin (nie licząc dojazdu na miejsce).

Ilość obrobionych zdjęć

Równie istotnym elementem jest ilość fotografii jakie Wam przekazuję. W pakietach podane ilości są wartościami gwarantowanymi. Wszystkie fotografie, które otrzymacie będą szczegółowo obrobione i w kolorze. Przy wyborze pakietu Premium Górą albo Premium Górą plus+ dodatkowo otrzymacie drugi komplet zdjęć w pięknym filtrze czarno-białym.

Do wyboru do koloru. Zdjęcia czarno-białe i kolorowe.

Otaczający nas świat jest pełny kolorów. Wasz dzień ślubu zapewne nasycony będzie pięknymi barwami. Pokażę go Wam na zdjęciach kolorowych. Nie znaczy to jednak, że stracicie klimat i urok czarno-białych fotografii. Niektóre ujęcia będą wręcz głośno krzyczeć, żeby pokazać je w pełnej barwie, zaś niektóre z nich, będą prosić o skalę szarości aby podkreślić atmosferę. Przy wyborze pakietu Premium Górą albo Premium Górą plus+ dodatkowo otrzymacie drugi komplet zdjęć w pięknym filtrze czarno-białym. Sami zdecydujecie czy zdjęcie, które powiesicie w sypialni będzie miało uwieść wielokolorowym blaskiem czy może nadać nastrój chwili odcieniami skali szarości. Będziecie mogli porównać dwie wersje tego samego zdjęcia i wybrać najlepszą.

Oferta fotografii ślubnej zdjęcia czarno białe i kolorowe

Pendrive w eleganckim etui

Powinienem też wspomnieć o jakości i rozdzielczości przekazywanych plików. Zdjęcia jakie dostaniecie na Pamięci USB (o pojemnościach 16 Gb bądź 32 Gb, zależnie od wybranego pakietu) będą w wysokiej rozdzielczości (co najmniej 18 milionów pikseli). Nie będą zabezpieczone przed kopiowaniem, tzn. będziecie mieć możliwość ich pełnej edycji. Dzięki dużej rozdzielczości, nie będzie problemem wydruk zdjęcia w dużym formacie (np.: obraz na płótnie w rozmiarze 90x60cm). Każda przekazana fotografia będzie obrobiona w programie graficznym. Techniczna i artystyczna jakość prac jakie otrzymacie będzie bardzo wysoka.

Oferta fotografii ślubnej pendrive

Warto wiedzieć:

zwiększona pojemność pamięci pendrive jaką otrzymacie, pozwoli na dogranie innych zdjęć do kolekcji. Urządzenie nie będzie zablokowane. Dzięki temu będziecie mieli możliwość skopiowania na nie dowolnych plików, posiadania wszystkich fotografii (nawet filmów!) w jednym miejscu. Pięknie opakowany pendrive w eleganckim etui nada zawartości niesamowitego prestiżu. To będzie niepowtarzalna i wyjątkowa rzecz. Tylko dla Was.

Sesja plenerowa podstawowa czy premium?

Pakiety Premium Górą oraz Premium Górą plus+ zawierają sesję plenerową:

Sesja plenerowa podstawowa (pakiet Premium Górą) – wykonujemy ją innego dnia. Czas naszej wspólnej pracy ograniczony jest do 4 godzin (nie licząc dojazdu na miejsce) oraz odległości 150 kilometrów w promieniu Kępna. Odwiedzamy do 3 lokalizacji.

Sesja plenerowa premium (pakiet Premium Górą plus+) wykonujemy ją innego dnia. Nie mamy limitu czasu pracy ani odległości. To często sesja wyjazdowa np.: w Tatry, nad morze lub za granicę. Często są to wyjazdy dwu-trzydniowe. Szczegóły ustalamy indywidualnie.

Warto wiedzieć:

decydując się na pakiet Premium Górą nie musicie rezygnować z sesji plenerowej premium ponieważ jest możliwość zamówienia jej w tym pakiecie zamiast wersji podstawowej (opcja dodatkowo płatna).

Fotoksiążka classic czy dreambook?

Możliwości oprawy zdjęć w albumy ślubne to temat tak obszerny, że poświęcam mu osobny wpis. Opcji wyboru jest dużo. Pakiety Klasyka Gatunku oraz Premium Górą zawierają piękną fotoksiążkę classic (średnia – 20/30 cm lub duża 30×42 cm). Wybierając pakiet Premium Górą plus+ otrzymujecie najwyższej klasy dużego dreambooka (30×30 cm). Decyzja należy do Was, zgodnie z Waszym gustem i upodobaniem. Fotoksiążka obita w niebieskie płótno z Waszymi imionami? Czy może wyjątkowy dreambook obity czerwoną skórą z czarnymi kartami? Świat stoi otworem przed Wami! 🙂 Przeczytajcie więcej o albumach ślubnych w osobnym artykule (link powyżej).

Warto wiedzieć:

decydując się na pakiet Premium Górą nie musicie rezygnować z dreambooka ponieważ jest możliwość zamówienia go w tym pakiecie zamiast fotoksiążki classic (opcja dodatkowo płatna).

Fotoksiążka classic oraz dreambook

Galeria zdjęciowa online

W dobie mediów elektronicznych, ten element oferty wydaje się być nieodzownym! Galeria z wybranymi 80 zdjęciami z Waszego wesela dostępna już 7 dni po weselu (pakiet Premium Górą plus+). Nie musicie czekać na całość materiału, najlepsze kadry macie w galerii. Dostępna jest pod unikalnym linkiem znanym tylko Wam. Będziecie mogli udostępnić ją gościom weselnym. Dostępna przez 3 lata (pakiet Premium Górą plus+).

Prezentacja multimedialna

To wybrane 150 zdjęć z Waszego wesela. Ułożone chronologicznie z muzyką w tle. Dzięki temu, możecie oglądać fotografie na telewizorze lub tablecie. Zobacz przykładową prezentację multimedialną stworzoną z wybranych zdjęć:

Warto wiedzieć:

Oferta fotografii ślubnej to nie wszystko. Tutaj znajdziesz przygotowany przeze mnie artykuł, w którym podpowiadam o co warto zapytać fotografa ślubnego na spotkaniu.

Oferta fotografii ślubnej – dodatkowe pytania
Jeśli ten wpis nie odpowiedział na wszystkie Twoje pytania, nie bój się napisać do mnie bądź zadzwonić. Możesz również zadać mi pytanie pisząc je w komentarzu do tego artykułu.

Gorąco zachęcam 🙂

Comments are closed.