Oferta fotografii ślubnej i cennik w pigułce

Pracuję na terenie całego kraju. Ofertę fotografii w dniu ślubu otwiera pakiet Klasyka Gatunku. Kolejne pakiety rozszerzają czas pracy a także ilość przekazanego materiału zdjęciowego. Wpływ na cenę końcową ma pora roku, dzień tygodnia, wybrany album ślubny. Rezerwacje na śluby odbywające się pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem są inaczej wyceniane. Ze względu na najlepszą jakość obsługi, maksymalna ilość uroczystości jakie obsługuję w roku to 30 ślubów. Terminy zapełniają się szybko, dlatego zapraszam do ich rezerwowania.

Najczęściej wybierana opcja „Premium Górą” obejmuje cały dzień pracy w tym:

 • obecność na 2-3 godziny przed ceremonią zaślubin (przygotowania) aż do pierwszej nad ranem (włącznie z oczepinami),
 • ponad 500 zdjęć – nie ma górnego limitu (przeczytaj więcej poniżej)
 • obróbkę fotografii: wszystkie Wasze zdjęcia zostaną obrobione w moim niepowtarzalnym stylu MODERN VINTAGE wraz z korekcją balansu bieli, kontrastu i nasycenia,
 • pendrive’a w pięknym etui ze wszystkimi Waszymi zdjęciami w pełnej rozdzielczości (możliwość druku w rozmiarach A2 i większe),
 • fotoksiążkę classic w rozmiarze 35×26 cm, zawierającą 120 stron,
 • galerię online z Waszymi zdjęciami, dla oglądania i udostępniania już w 7 dni po ślubie,
 • wszystkie zdjęcia otrzymacie w kolorze oraz drugi komplet czarno białych,
 • w dzień ślubu możemy wykonać tzw. mały plener w okolicy sali weselnej (wliczony w cenę podstawową),
 • dojeżdżam w każde miejsce w Polsce i zagranicą (dojazd płatny powyżej 60 km od Kępna).

Napiszcie do mnie TUTAJ po indywidualną wycenę.

Sesja plenerowa:

 • Wykonujemy ją w inny dzień. Czas trwania oraz lokacje są nieograniczone. Zazwyczaj to około 3-5 godzin efektywnej pracy. Koszty ślubnej sesji zależne są od miejsca jej wykonywania (Polska lub zagranica).

Albumy:

 • Współpracuję z najlepszymi producentami albumów. TUTAJ dowiesz się więcej o albumach ślubnych.

Sesja narzeczeńska:

 • Zazwyczaj to około 2-3 godzin efektywnej pracy. Dobry rozruch przed obiektywem. Bardzo pozytywnie wpływa na pracę w dniu ślubu. Zobacz przykładową sesję narzeczeńską TUTAJ.

 

— Oferta i cennik – dla tych co lubią czytać —

Podstawowym kryterium w ślubnej obsłudze fotograficznej jest czas jaki spędzam z Wami w dniu uroczystości. Na większości ślubów, jestem obecny już od końcówki makijażu Panny Młodej w salonie piękności aż do oczepin. Jeśli makijaż jest wykonywany w domu, przyjeżdżam tam wcześniej. Dzięki temu nic mnie nie omija. Im dłużej przebywam z Wami, tym więcej magicznych momentów rejestruję na zdjęciach. Dobrym zakończeniem fotografii ślubnej są oczepiny. Lubię na nich być, dzieje się dużo i jest zawsze bardzo wesoło.

Dwa podstawowe pakiety w ofercie

Opierając się o własne doświadczenie i to, co najczęściej wybieracie, zdecydowałem się utworzyć dwa podstawowe pakiety: „Klasyka gatunku” oraz „Premium górą”. Najważniejsza różnica między nimi to czas jaki przebywam z Wami a także gwarantowana, minimalna ilość zdjęć. W „Klasyce gatunku” towarzyszę Wam przez 6 godzin (np: od ceremonii w kościele do godz. 21), natomiast w pakiecie „Premium Górą” fotografuję dodatkowo czas przed ślubem w kościele, a więc przygotowania w domu (w tym makijaż) i błogosławieństwo rodziców aż do oczepin (nielimitowany czas pracy w dniu ślubu).

Warto wiedzieć:

Jeśli wybierzecie Pakiet „Premium Górą” otrzymacie rabat na sesję plenerową!

Pełna dowolność

Znaczącym walorem jest to, że możemy zaproponowane pakiety dowolnie zmienić. Nie będziemy związani konkretnymi zapisami. Wasz ślub będzie wyjątkowy, dlatego dopasujemy wybrany pakiet do Was i sprawimy, że również będzie wyjątkowy! Zobaczcie szczegóły i podstawowe różnicę w poniższym zestawieniu.

Minimalna ilość zdjęć

Równie istotnym elementem jest ilość fotografii jakie Wam przekazuję. W pakietach podane ilości są wartościami minimalnymi. Dla przykładu, pakiet „Premium Górą” gwarantuje, że otrzymujecie co najmniej 500 zdjęć. Praktyka wygląda jednak tak, że jest ich znacznie więcej.

Przykład:

Jeśli planujecie wesele na co najmniej 100 osób i będę z Wami przez cały dzień ślubu to wykonam około 1000 zdjęć. Większość z nich będzie udanych. Otrzymacie je wszystkie. Nie będę usuwać zdjęć żeby uzyskać wymaganą w pakiecie ilość gwarantowaną. Jeśli będzie więcej (a tego możecie być raczej pewni), to otrzymacie je wszystkie!

Pendrive w eleganckim etui

Powinienem też wspomnieć o jakości i rozdzielczości przekazywanych plików. Zdjęcia jakie dostaniecie na Pamięci USB (o pojemnościach 8 Gb bądź 16 Gb, zależnie od wybranego pakietu) będą w wysokiej rozdzielczości (co najmniej 18 milionów pikseli). Nie będą zabezpieczone przed kopiowaniem, tzn. będziecie mieć możliwość ich pełnej edycji. Dzięki dużej rozdzielczości, nie będzie problemem wydruk zdjęcia w dużym formacie (np.: obraz na płótnie w rozmiarze 90x60cm). Każda przekazana fotografia będzie obrobiona w programie graficznym. Techniczna i artystyczna jakość prac jakie otrzymacie będzie więc bardzo wysoka.

Oferta fotografii ślubnej

Warto wiedzieć:

zwiększona pojemność pamięci pendrive jaką otrzymacie, pozwoli na dogranie innych zdjęć do kolekcji. Urządzenie nie będzie zablokowane. Dzięki temu będziecie mieli możliwość skopiowania na nie dowolnych plików, posiadania wszystkich fotografii (nawet filmów!) w jednym miejscu. Pięknie opakowany pendrive w eleganckim etui nada zawartości niesamowitego prestiżu. To będzie niepowtarzalna i wyjątkowa rzecz. Tylko dla Was.

Do wyboru do koloru. Zdjęcia czarno-białe i kolorowe.

Otaczający nas świat jest pełny kolorów. Wasz dzień ślubu zapewne nasycony będzie pięknymi barwami. Pokażę go Wam na zdjęciach kolorowych. Nie znaczy to jednak, że stracicie klimat i urok czarno-białych fotografii. Niektóre ujęcia będą wręcz głośno krzyczeć, żeby pokazać je w pełnej barwie, zaś niektóre z nich, będą prosić o skalę szarości aby podkreślić atmosferę. Zdjęcia otrzymacie w obu wersjach: pełno-kolorowej jak i czarno-białej. Sami zdecydujecie czy zdjęcie, które powiesicie w sypialni będzie miało uwieść wielokolorowym blaskiem czy może nadać nastrój chwili odcieniami skali szarości. Będziecie mogli porównać dwie wersje tego samego zdjęcia i wybrać najlepszą. Dzięki temu moja oferta fotografii ślubnej będzie dopasowana dla Was perfekcyjnie.

Oferta fotografii ślubnej zdjęcia czarno białe i kolorowe

Sesja plenerowa w inny dzień

Pamiętajcie również o sesji plenerowej. Zrobimy ją po Waszym ślubie, gdy emocje już opadną. W tym dniu nie będziemy musieli się spieszyć, ponieważ będę miał dla Was zarezerwowany cały dzień. O miejscu zdecydujemy wspólnie. Nic nas nie będzie ograniczać. Możemy jechać w dowolny rejon Polski a nawet Europy!

Oprawa zdjęć w albumy ślubne

Możliwości oprawy zdjęć w albumy ślubne to temat tak obszerny, że poświęcam mu osobny wpis. Opcji wyboru macie bardzo dużo. Każda z nich dopasowana pod Wasze indywidualne gusta. Możecie wybrać najwyższej klasy dreambooka bądź wysokiej jakości fotoksiążkę classic lub zdecydować się na album passe-partout. Decyzja należy do Was, zgodnie z Waszym gustem i upodobaniem. Fotoksiążka obita w niebieskie płótno z Waszymi imionami? Czy może wyjątkowy dreambook obity czerwoną skórą z czarnymi kartami? Świat stoi otworem przed Wami! 🙂 Przeczytajcie więcej o albumach ślubnych w osobnym artykule (link powyżej).

Prezentacja multimedialna

To wybrane około 100-150 zdjęć z Waszego wesela. Ułożone chronologicznie. Zobacz przykładową prezentację multimedialną stworzoną z wybranych fotografii:

Warto wiedzieć:

Oferta fotografii ślubnej to nie wszystko. Tutaj znajdziesz przygotowany przeze mnie artykuł, w którym podpowiadam o co warto zapytać fotografa ślubnego na spotkaniu.

Oferta fotografii ślubnej – dodatkowe pytania
Jeśli ten wpis nie odpowiedział na wszystkie Twoje pytania, nie bój się napisać do mnie bądź zadzwonić. Możesz również zadać mi pytanie pisząc je w komentarzu do tego artykułu.

Gorąco zachęcam 🙂

Posted on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *