Oferta fotografii ślubnej i cennik w pigułce

Pracuję na terenie całego kraju. Ceny zaczynają się od 1900 zł za fotografowanie w dniu ślubu (opcja z fotoksiążką). Wpływ na cenę ma pora roku, dzień tygodnia, zarezerwowany czas pracy, album ślubny. Rezerwacje na śluby odbywające się pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem są inaczej wyceniane.

Cały dzień pracy obejmuje:

 • obecność na 2-3 godziny przed ceremonią zaślubin (przygotowania) aż do pierwszej nad ranem (włącznie z oczepinami),
 • ponad 500 zdjęć – nie ma górnego limitu (przeczytaj więcej poniżej)
 • obróbkę fotografii: wszystkie Wasze zdjęcia zostaną obrobione w moim niepowtarzalnym stylu VINTAGE wraz z korekcją balansu bieli, kontrastu i nasycenia,
 • pendrive’a w pięknym etui ze wszystkimi Waszymi zdjęciami w pełnej rozdzielczości (możliwość druku w rozmiarach A2 i większe),
 • galerię online ze wszystkimi Waszymi zdjęciami, dla oglądania i udostępniania,
 • wszystkie zdjęcia otrzymacie w kolorze oraz drugi komplet czarno białych,
 • w dzień ślubu możemy wykonać tzw. mały plener w okolicy sali weselnej (wliczony w cenę podstawową),
 • dojeżdżam w każde miejsce w Polsce i zagranicą.

Napiszcie do mnie TUTAJ po indywidualną wycenę.

Sesja plenerowa:

 • Wykonujemy ją w inny dzień. Czas trwania oraz lokacje są nieograniczone. Zazwyczaj to około 3-5 godzin efektywnej pracy. Koszty ślubnej sesji plenerowej mieszczą się w zakresie 700-900 zł.

Albumy:

 • Współpracuję z najlepszymi producentami albumów. Ich ceny rozpoczynają się od 300 zł. TUTAJ dowiesz się więcej o albumach ślubnych.

Sesja narzeczeńska:

 • Zazwyczaj to około 2-3 godzin efektywnej pracy. Koszty ślubnej sesji narzeczeńskiej mieszczą się w zakresie 400-500 zł.

 

— Oferta i cennik – dla tych co lubią czytać —

Podstawowym kryterium w ślubnej obsłudze fotograficznej jest czas jaki spędzam z Wami w dniu uroczystości. Na większości ślubów, jestem obecny już od końcówki makijażu Panny Młodej w salonie piękności aż do oczepin. Jeśli makijaż jest wykonywany w domu, przyjeżdżam tam wcześniej.Dzięki temu nic mnie nie omija. Im dłużej przebywam z Wami, tym więcej magicznych momentów rejestruję na zdjęciach. Dobrym zakończeniem fotografii ślubnej są oczepiny. Lubię na nich być, dzieje się dużo i jest zawsze bardzo wesoło.

Dwa podstawowe pakiety w ofercie

Opierając się o własne doświadczenie i to, co najczęściej wybieracie, zdecydowałem się utworzyć dwa przykładowe pakiety: „Klasyka gatunku” oraz „Premium górą”. Najważniejsza różnica między nimi to czas jaki przebywam z Wami a także gwarantowana, minimalna ilość zdjęć. W „Klasyce gatunku” towarzyszę Wam od ceremonii w kościele do oczepin (do 9 godzin pracy), natomiast w pakiecie „Premium Górą” fotografuję dodatkowo czas przed ślubem w kościele, a więc przygotowania w domu (w tym makijaż) i błogosławieństwo rodziców (nielimitowany czas pracy).

Warto wiedzieć:

Jeśli wybierzecie Pakiet „Premium Górą” otrzymacie rabat na sesję plenerową!

Pełna dowolność

Znaczącym walorem jest to, że możemy zaproponowane pakiety dowolnie zmienić. Nie będziemy związani konkretnymi zapisami. Wasz ślub będzie wyjątkowy, dlatego dopasujemy wybrany pakiet do Was i sprawimy, że również będzie wyjątkowy! Zobaczcie szczegóły i podstawowe różnicę w poniższym zestawieniu.

Oferta fotografii ślubnej 2017-2018

Minimalna ilość zdjęć

Równie istotnym elementem jest ilość fotografii jakie Wam przekazuję. W pakietach podane ilości są wartościami minimalnymi. Dla przykładu, pakiet „Premium Górą” gwarantuje, że otrzymujecie co najmniej 500 zdjęć. Praktyka wygląda jednak tak, że jest ich znacznie więcej.

Przykład:

Jeśli planujecie wesele na co najmniej 80 osób i będę z Wami przez cały dzień ślubu to wykonam około 1000 zdjęć. Mniej więcej 700-800 ujęć będzie udanych. Otrzymacie je wszystkie. Nie będę usuwać zdjęć żeby uzyskać wymaganą w pakiecie ilość gwarantowaną. Jeśli będzie więcej (a tego możecie być raczej pewni), to otrzymacie je wszystkie!

Pendrive w eleganckim etui

Powinienem też wspomnieć o jakości i rozdzielczości przekazywanych plików. Zdjęcia jakie dostaniecie na Pamięci USB (o pojemnościach 8 Gb bądź 16 Gb, zależnie od wybranego pakietu) będą w wysokiej rozdzielczości (co najmniej 18 milionów pikseli). Nie będą zabezpieczone przed kopiowaniem, tzn. będziecie mieć możliwość ich pełnej edycji. Dzięki dużej rozdzielczości, nie będzie problemem wydruk zdjęcia w dużym formacie (np.: obraz na płótnie w rozmiarze 90x60cm). Każda przekazana fotografia będzie obrobiona w programie graficznym. Techniczna i artystyczna jakość prac jakie otrzymacie będzie więc bardzo wysoka.

Oferta fotografii ślubnej

Warto wiedzieć:

zwiększona pojemność pamięci pendrive jaką otrzymacie, pozwoli na dogranie innych zdjęć do kolekcji. Urządzenie nie będzie zablokowane. Dzięki temu będziecie mieli możliwość skopiowania na nie dowolnych plików, posiadania wszystkich fotografii (nawet filmów!) w jednym miejscu. Pięknie opakowany pendrive i znajdujący się na etui zadruk z Waszymi imionami nada zawartości niesamowitego prestiżu. To będzie niepowtarzalna i wyjątkowa rzecz. Tylko dla Was.

Do wyboru do koloru. Zdjęcia czarno-białe i kolorowe.

Otaczający nas świat jest pełny kolorów. Wasz dzień ślubu zapewne nasycony będzie pięknymi barwami. Pokażę go Wam na zdjęciach kolorowych. Nie znaczy to jednak, że stracicie klimat i urok czarno-białych fotografii. Niektóre ujęcia będą wręcz głośno krzyczeć, żeby pokazać je w pełnej barwie, zaś niektóre z nich, będą prosić o skalę szarości aby podkreślić atmosferę. Zdjęcia otrzymacie w obu wersjach: pełno-kolorowej jak i czarno-białej. Sami zdecydujecie czy zdjęcie, które powiesicie w sypialni będzie miało uwieść wielokolorowym blaskiem czy może nadać nastrój chwili odcieniami skali szarości. Będziecie mogli porównać dwie wersje tego samego zdjęcia i wybrać najlepszą. Dzięki temu moja oferta fotografii ślubnej będzie dopasowana dla Was perfekcyjnie.

Oferta fotografii ślubnej zdjęcia czarno białe i kolorowe

Sesja plenerowa w inny dzień

Pamiętajcie również o sesji plenerowej. Zrobimy ją po Waszym ślubie, gdy emocje już opadną. W tym dniu nie będziemy musieli się spieszyć, ponieważ będę miał dla Was zarezerwowany cały dzień. O miejscu zdecydujemy wspólnie. Nic nas nie będzie ograniczać. Możemy jechać w dowolny rejon Polski a nawet Europy!

Oprawa zdjęć w albumy ślubne

Możliwości oprawy zdjęć w albumy ślubne to temat tak obszerny, że poświęcam mu osobny wpis. Opcji wyboru macie bardzo dużo. Każda z nich dopasowana pod Wasze indywidualne gusta. Możecie wybrać najwyższej klasy fotoksiążkę bądź wysokiej jakości album passe-partout albo zdecydować się na album klasyczny. Decyzja należy do Was. Zgodnie z Waszym gustem i upodobaniem. Fotoksiążka obita w niebieskie płótno z Waszymi imionami? Czy może album passe-partout obity czerwoną skórą z czarnymi kartami? Świat stoi otworem przed Wami! 🙂 Przeczytajcie więcej o albumach ślubnych w osobnym artykule (link powyżej).

Prezentacja multimedialna

To wybrane około 150 zdjęć z Waszego wesela. Ułożone chronologicznie. Zobacz przykładową prezentację multimedialną stworzoną z wybranych fotografii:

Warto wiedzieć:

Oferta fotografii ślubnej to nie wszystko. Tutaj znajdziesz przygotowany przeze mnie artykuł, w którym podpowiadam o co warto zapytać fotografa ślubnego na spotkaniu.

Oferta fotografii ślubnej – dodatkowe pytania
Jeśli ten wpis nie odpowiedział na wszystkie Twoje pytania, nie bój się napisać do mnie bądź zadzwonić. Możesz również zadać mi pytanie pisząc je w komentarzu do tego artykułu.

Gorąco zachęcam 🙂

Posted on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *