logo

Piękny ślub w Wieruszowie

Wesele w Wieruszowie

Na weselu Oli i Tomka było pięknie!

Każdy dzień, który pozwala mi na obecność z Parą Młodą jest niepowtarzalny. Ola i Tomek to dwójka zakochanych, która zaprosiła mnie aby zatrzymać na zdjęciach dzień ich ślubu. Ceremonia zaślubin odbyła się w kościele świętego Stanisława Biskupa a Restauracja Floriańska w Wieruszowie ugościła nas na przyjęciu weselnym.

Piękny ślub w Wieruszowie

Tego dnia słońce chwilami wyglądało zza chmur a temperatura powietrza lekko przekraczała 20 stopni Celsjusza. Momentami powiewał lekki wiatr, który układał welon Oli to z lewej, to z prawej strony sukienki. W kościele panowała przyjazna atmosfera oczekiwania. Przysięga małżeńska pełna była głębi i wzruszenia. Goście ciepłym spojrzeniem obserwowali Nowożeńców, a Ola i Tomek radowali się chwilą. Był również czas modlitwy i wzruszenia, a także gratulacji ze strony kapłanów. Każdy z nich indywidualnie składał życzenia nowo zaślubionym.

Życzenia i zdjęcie wszystkich gości weselnych

Część z gości, którzy nie byli obecni na przyjęciu weselnym składała życzenia Nowożeńcom przed kościołem. Uśmiechów i radości było co nie miara! Korzystając z okazji, zaprosiłem wszystkich zaproszonych do wspólnego zdjęcia grupowego. Na każdym weselu wykonuję takie zdjęcie. To po latach piękna pamiątka dla gości weselnych i dla nowożeńców. W dobie elektronicznych mediów Para Młoda może w łatwy sposób rozesłać takie zdjęcie zaproszonym gościom. Co na pewno ich ucieszy.

Przyjęcie weselne w Restauracji Floriańskiej w Wieruszowie

Po wspólnym zdjęciu przed kościołem przyszedł czas na zabawę! Restauracja Floriańska w Wieruszowie była miejscem, gdzie Państwo Młodzi zaprosili gości na ucztę. Sala weselna była pięknie przystrojona. Po pierwszym toaście z szampanem, wszyscy bardzo zgłodnieliśmy. Obsługa podała pyszny obiad, a zaraz po nim słodki deser. Ola i Tomek nie zostawili Nam dużo czasu na odpoczynek po obfitym posiłku.

Nadszedł czas na pierwszy taniec. Uwielbiam tą chwilę, podczas której Nowożeńcy poczuli się wyjątkowo. W której byli tylko dla siebie. Chwila w której zgromadzone emocje całego dnia ukazały miłość między Nimi. Uczucie to wylało się na wszystkich gości weselnych. W tym niepowtarzalnym momencie, moim zadaniem jako osoby będącej fotografem ślubnym jest uchwycić i zatrzymać ten moment.

Radosne wesele w Restauracji Floriańska

Wielka radość i świętowanie objęła wszystkich uczestników wesela. Po dużej dawce muzyki i tańca, przyszedł czas na wzruszające podziękowanie dla rodziców. Jednym z prezentów, który przekazali Nowożeńcy, był pamiątkowy album Pary Młodej. Rodzice podzielili się nim z gośćmi weselnymi. Oglądający byli zachwyceni tym prezentem. To świetna rzecz gdy chcesz przedstawić obecnym na weselu biesiadnikom historię Waszej znajomości. Rodzice również będą mieli uroczą pamiątkę na lata.

Staropolskim zwyczajem – oczepiny!

Nie byłoby wesela bez oczepin. To kulminacyjny moment zabawy weselnej i staropolski zwyczaj, który spotykam na weselach po dziś dzień. Rzucanie welonem czy bukietem przez Panią Młodą. Muszką czy krawatem przez Pana Młodego. Do tego konkursy i zabawy, a przy tym mnóstwo śmiechu i rozrywki. Tak było również tym razem na weselu Oli i Tomka.

Restauracja Floriańska w Wieruszowie

To miejsce oczarowało wszystkich gości z wysoką jakością obsługi i miłą atmosferą. Niech wspomnienia z uczty weselnej trwają w naszej pamięci!

Plener ślubny we Wrocławiu

Na sesję plenerową pojechaliśmy z Aleksandrą i Tomaszem do Wrocławia. Długo nieremontowana klatka schodowa, pięknie zdobiona poręcz przy schodach. Klimatyczne zdjęcia w jednej z wrocławskich kamienic nadają uroku całej sesji. Następnie przejechaliśmy na Pergolę w okolicach Hali Stulecia. Letnie kolory roślin mnie zachwyciły, a ostro świecące słońce uwydatniło detale sukienki ślubnej. Na zakończenie zdjęć, Państwo Młodzi usiedli zrelaksowani i przy zachodzącym słońcu zostali tylko dla siebie.

Jeśli spodobał się Tobie ten wpis dotyczący wesela Oli i Tomka, podziel się nim ze znajomymi lub wyraź swoją opinię w komentarzu poniżej.

Leave a comment

Messenger icon