logo

Wyjątkowa sesja narzeczeńska Kamili i Krystiana

Sesja narzeczeńska w Sycowie

Sesja narzeczeńska Kamili i Krystiana w kolorach lata

Wielokrotnie wspominałem na łamach mojego bloga, o tym jak ważny jest kontakt fotografa z Parą Młodą. Ma on kluczowe znaczenie w dniu ślubu. Im lepszy jest kontakt i lepsze poznanie wzajemne, tym lepsze efekty na fotografiach. Jedną z możliwości na dobre poznanie siebie wzajemnie jest przedślubna sesja narzeczeńska. Ilość zalet takiej sesji jest przytłaczająca. Pozwólcie, że przytoczę tylko kilka:

  • wiecie, czego możecie się spodziewać w dniu ślubu jeśli chodzi o moją obecność z aparatem obok Was,
  • przyzwyczajacie się do obiektywu i dzięki temu w dniu ślubu czujecie się swobodnie i naturalnie,
  • na sesji narzeczeńskiej spędzicie piękny czas razem,
  • zdjęcia te możemy umieścić w albumie ślubnym, pięknie rozszerzą Waszą opowieść, a także możecie je wykorzystać do ozdobienia sali weselnej,
  • prezent dla rodziców w formie obrazów na płótnie ze zdjęciem z sesji narzeczeńskiej to piękne podziękowanie,
  • sesja narzeczeńska jest bardzo dobrym wstępem do sesji plenerowej, jesteście co raz lepsi w pracy przed obiektywem, poznajecie swoje oczekiwania,
  • koszt sesji w porównaniu do jakości i wagi pamiątki jest bardzo niski,
  • zalety, można by tak mnożyć bez końca…

Symboliczny skok Kamili i Krystian w nowy etap życia –  małżeństwo.

 

Słowo pisane słowem pisanym, ale pamiętajmy że jesteśmy tu przede wszystkim po to, żeby oglądać fotografie. Chcę Wam pokazać efekt dwóch godzin spaceru po Parku Miejskim w Sycowie razem z Kamilą i Krystianem. Poniższa sesja zdjęciowa to kwintesencja pięknego okresu w życiu dwojga ludzi jakim jest narzeczeństwo. Obok pamiątki fotograficznej ze ślubu, warto również pamiętać o okresie poprzedzającym życie w małżeństwie.

Zapraszam Was do galerii:

Jak to widzi profesjonalista

Dla mnie, jako zawodowca, który zajmuje się od ponad dekady współpracą z Parami Młodymi, sesja narzeczeńska to świetny przedsionek dla dobrej pracy w dniu ślubu. Nasze spotkanie na sesji przedślubnej powoduje, że macie znacznie mniej obaw i wątpliwości. Oprócz pięknych zdjęć, mamy sporo czasu na swobodną rozmowę. Możecie mnie wypytać o wiele spraw i zobaczyć jak pracuję. Szczerze polecam Wam taką formę „rozgrzewki”. Daje ona niesamowicie dużo pozytywnych efektów, a oto jeden z nich: wyjście Pary Młodej z kościoła. Są swobodni i naturalni. Bez stresu z tytułu mojej obecności.

Sesja narzeczeńska dla klientów ślubnych

Mam nadzieję, że powyższa galeria pomoże Wam podjąć decyzję odnośnie decyzji na sesję narzeczeńską. Pamiętajcie również, że pary ślubne, które wybrały mnie na fotografa w dniu ich ślubu mogą liczyć na specjalny rabat.

Jeśli jesteście zainteresowani sesją narzeczeńską, napiszcie do mnie w zakładce kontakt.

Leave a comment

Messenger icon