logo

Rajdowy klimat w studio czyli sesja z brzuszkiem

sesja z brzuszkiem rajdowy klimat w studio

Sesja z brzuszkiem w studio

Dzisiaj mam dla was szczyptę szczęścia dwojga ludzi, Pauliny i Piotrka. Kacperek – szykuje się do wyjścia z brzucha mamy, czasu nie pozostało zbyt wiele. Decyzja podjęta, robimy sesję z brzuszkiem! Przygotowuję studio, szykuję lampy, rozwijam tła. Za chwilę przyjadą szczęśliwi rodzice. Przywiozą Kacperka (jeszcze w brzuchu mamy) i różne gadżety.

Paulinę i Piotrka poznałem na wrocławskich rajdach amatorskich, w których swego czasu regularnie i z sukcesami brałem udział (podobnie poznałem rodziców Magdy, której robiłem wyścigową sesję zdjęciową na torze kartingowym we Wrocławiu). Z taką ilością benzyny we krwi u moich modeli, temat przewodni sesji z brzuszkiem mógł być tylko jeden: motorsport.

Kacperek został rajdowcem jeszcze przed urodzeniem! Jego rodzice przywieźli mnóstwo bajerów związanych z samochodami. Ja wyciągnąłem kilka swoich gadżetów z domowej skrytki. Mieliśmy klucze, nakrętki, kombinezon, kaski i wiele innych. Dodam tylko, że felga z oponą od Lancera EVO była jak wisienka na torcie.

Sesja z brzuszkiem - akcesoria potrzebne do zdjęć

Sesja z brzuszkiem jest dla każdego… kto ma brzuszek!

Z takim zestawem nie pozostało nic innego jak wziąć się za zdjęcia! Paulina z Piotrkiem odważnie i umiejętnie podchodzili do każdego ujęcia. Zachowywali się jak prawdziwi zawodowcy. Zmiany stroju, aparycji czy nastawienia, a przecież nie są profesjonalnymi modelami. Z takiego obrotu spraw, wniosek nasuwa się jeden: sesje z brzuszkiem są dla każdego, kto ma brzuszek oczywiście! 😉

W trakcie takich spotkań wiele uczymy się wspólnie. Podpowiadam Wam i rozluźniam nastrój. Przyznam jednak, że czasem, gdy zależy mi na „mocniejszymujęciu, zagęszczam powietrze i aranżuję odpowiedni nastój.

Sesja z brzuszkiem - nastrojowy klimat

Rajdowy park serwisowy w studio

Przez cały czas zdjęć panował niesamowity klimat. Mitsubishi Lancer EVO IX za oknem, klucze nasadowe i felga z wyczynową oponą w studio. Kaski renomowanej firmy OMP i buty włoskiego lidera odzieży sportowej Sparco. Brakowało tylko zapachu rozlanej benzyny i obecności Sebastiana Ogiera. Wtedy mielibyśmy park serwisowy Rajdowych Mistrzostw Świata WRC.

Sesja z brzuszkiem - kask OMP i brzuch

Gdy rozmawiamy na temat sesji zdjęciowej i ustalamy jej szczegóły, namawiam Was, żeby temat przewodni odzwierciedlał Waszą naturę i osobowość. Dzięki temu fotografie, które robimy są 100-procentowym oddaniem Waszego stylu bycia i temperamentu. Na sesji zachowujecie się swobodnie. Temat, w którym działamy jest dla Was znany i czujecie się w nim pewnie. Przed obiektywem aparatu nie ma presji. Co najważniejsze, wasze szczęście jest naturalne. Jesteście sobą!

Zdjęcia które robimy, chętnie oglądacie i wspominacie cudowne chwile, szczególnie gdy mówimy o sesji z brzuszkiem. Jak wspaniale będzie czuć się Paulina i Piotrek gdy za kilka lat, Kacperek siądzie u taty na kolanie. Mama wyciągnie album i wspólnie będą wspominać sesję zdjęciową.

Sesja z brzuszkiem to niezapomniana pamiątka. Powinniście ją mieć!

Leave a comment