logo

Sport to zdrowie – sesja Pauliny

Sportowa sesja zdjęciowa

Sportowa sesja zdjęciowa Pauliny

Dzisiaj zapraszam Was do obejrzenia galerii zdjęć ze sportowej sesji zdjęciowej. Paulina jako zagorzały kibic piłkarski? Dlaczego nie! Połączenie pięknej kobiety z piłką nożną to mieszanka wybuchowa! Ta dyscyplina sportu w naszym kraju jest bardzo popularna. Kochamy naszą reprezentację, kibicujemy zawsze całym sercem. Gdy reprezentacja dostaje się do Mistrzostw Europy bądź Mistrzostw Świata, kraj ogarnia pełnia szaleństwa. Oglądamy mecze i krzyczymy: „Polska, Polska, Polska!”. Nawet gdy Nasi nie wychodzą z grupy to nadal jest w nas wielkie poparcie dla nich. Zmieniamy doping i śpiewamy „Nic się nie stało, nic się nie stało”!

Sesja w studio

Postanowiliśmy, że zrobimy sesję w studio. Paulina pożyczyła od swoich braci atrybuty potrzebne do zdjęć czyli koszulki, szalik i piłkę. Dodatkowo manicure przygotowała kolorze w polskiej flagi. Martyna pomalowała modelkę w barwy podobne do narodowych. Dzięki temu makijaż trafiał w temat sesji zdjęciowej. Weszliśmy do studia. Rozstawiłem lampy błyskowe i zaczęliśmy fotografować.

Piłka na bok, czas na fitness

Z czasem odłożyliśmy piłkę. Pierwsze skrzypce zaczął grać temat fitnessu. Paulina się przebrała i uplotła warkocz. W ostatnich latach coraz bardziej popularny staje się ruch. Otwierają się nowe siłownie, kluby fitness zdobywają coraz więcej członków. Zainteresowanie tematem rośnie z dnia na dzień. W dzisiejszych czasach zdecydowana większość z nas prowadzi siedzący tryb życia. W pracy 8 godzin siedzimy za biurkiem. Do domu wracamy samochodem. Dostęp do pożywienia mamy bardzo ułatwiony. Łatwo jest zamówić jedzenie. Nie trzeba nawet wychodzić z mieszkania żeby załatwić zakupy. Supermarket nam je dowiedzie do domu!

Tą sesją zdjęciową razem z Pauliną chcemy namówić każdego z nas do poświęcenia większej uwagi naszej formie. Odwieczne powiedzenie mówi: sport to zdrowie. Niech więc fotografie przedstawione w tej galerii będą dla nas motywujące.  Czy kopanie piłki, czy spacer z koleżankami. Wszystkie te czynności poprawiają nasze samopoczucie i pozytywnie wpływają na naszą kondycję. Ruszajmy się zatem i bądźmy uśmiechnięci! 🙂

Leave a comment

Messenger icon