Bribox – gorąca recenzja pierwszej edycji
Bribox czyli ślubny marketing bezpośredni pudełko
Opublikowane: 09/02/2016

Bribox – Bridelle stawia na ślubny marketing bezpośredni

Dzisiaj chciałam podzielić się z Tobą opinią na temat pudełeczka Bribox, które otrzymałam dzięki portalowi ślubnemu Bridelle. Za kilka miesięcy biorę ślub, więc jestem w trakcie przygotowań do tego najważniejszego dnia 🙂 Co za tym idzie często wchodzę na różne strony o tematyce ślubnej w poszukiwaniu inspiracji i ciekawych pomysłów. Tak właśnie znalazłam informację o tym ślubnym pudełeczku Bribox.

Bribox czyli ślubny marketing bezpośredni pudełko

Pudełeczko pełne niespodzianek

Od początku. Czym jest Bribox? To bardzo ciekawy projekt, który został stworzony przez Bridelle. Z tą inicjatywą spotkałam się pierwszy raz i nie ukrywam, że bardzo mnie ten pomysł zaintrygował. Na pulę bezpłatnych pudełeczek wysyłanych w pierwszej edycji, znalazło się zdecydowanie więcej chętnych dziewczyn niż było dostępnych Briboxów. W tej edycji odbyły się trzy rozdania, każde innego dnia o zaplanowanej, konkretnej godzinie. Za każdym razem pudełeczka znikały w kilkanaście sekund! Niesamowite!:) Z niecierpliwością czekałam kiedy dotrze do mnie mój Bribox! Wszystkie pudełeczka były bezpłatne i wysyłka była darmowa.

Bribox czyli ślubny marketing bezpośredni zawartość

Co w środku?

Kiedy Bribox do mnie dotarł, od razu wzięłam się za rozpakowywanie. W środku było kilkanaście ofert, które – jeśli jesteś przyszłą Panią Młodą to z pewnością Cię zainteresują. Na pierwszy ogień poszły zaproszenia ślubne oraz cała tematyka dekoracji i oprawy wesela. Wśród tych ofert znalazły się również ciekawe rabaty. Jedna z firm zajmująca się zaproszeniami ślubnymi dodała próbkę wykonanego przez nią zaproszenia oraz kartonik na słodki upominek dla gości weselnych. Można go ustawić na przy miejscach dla gości, dzięki temu każda zaproszona osoba otrzyma słodkie powitanie w formie małego upominku.
Uważam, że takie próbniki to bardzo fajna rzecz. Dzięki nim możesz przywitać gości indywidualnym akcentem i sprawić, że każdy poczuje się wyjątkowo.

Bribox czyli ślubny marketing bezpośredni karty rabatowe

Dzięki temu, że otrzymałam te próbki mogłam sprawdzić jakość papieru i wykonania oraz sam zamysł pudełeczka dla gości. Myślę, że to bardzo fajny pomysł.

Bribox czyli ślubny marketing bezpośredni karty rabatowe

Konsultanci ślubni i sukienki, również dla druhen.

W Briboxie znalazły się również oferty sukni ślubnych, sukienek dla druhen, aranżacji kwiatowych, make up-u oraz kilka propozycji obsługi wedding plannerów. Większość z przesłanych ofert zawierała atrakcyjne rabaty. Warto się im przyjrzeć, jeśli zamierzasz skorzystać z tych usług.

Bribox czyli ślubny marketing bezpośredni pocztówki rabatowe

Bribox czyli ślubny marketing bezpośredni pudełeczko

Ślubny marketing bezpośredni

Najwięcej ofert w tym wydaniu pudełeczka pochodziło od fotografów ślubnych. Myślę, że nieprzypadkowo, ponieważ wybór tego odpowiedniego nie należy do łatwych. Sama się o tym przekonałam poszukując fotografa na mój ślub. Wszystkie oferty przygotowane były w formie pocztówek. Osobiście uważam, że to bardzo interesująca koncepcja. Jeśli nie wybrałaś jeszcze fotografa na swój ślub, pamiętaj, że fotografia ślubna to bezcenna pamiątka na całe życie. Decyzja o wyborze składa się z wielu czynników. Dobrze, żebyś wiedziała z jakich. Powyższy artykuł nakieruje Cię na te elementy. Zapoznaj się z nim.

Bribox

Bribox – świetna idea od Bridelle.pl

Podsumowując, uważam że Bribox to ciekawa inicjatywa. Dzięki niemu nie musisz już wychodzić z domu, aby znaleźć sprawdzone firmy działające w branży ślubnej. Zaoszczędzisz również czas, który spędziłabyś na przeszukiwaniu internetu. W jednym pudełeczku znajdziesz kompleksową ofertę ślubną.

Bribox od bridelle

Głęboko wierzę, że w następnej edycji pudełeczka od Bridelle znajdzie się szersza gama ofert, w tym na przykład propozycje cukierników serwujących pyszne torty weselne czy barmanów rzucających butelkami Jack’a Danielsa na Twoim weselu. Bridelle, zapowiedziało, że kolejny Bribox ma pojawić się po Walentynkach, tym razem w wersji płatnej. Przeczytasz o tym jako pierwsza!

Spodobał Ci się ten wpis? Oceń go!

[yasr_visitor_votes size=”large”]

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *