Ślub Joanny i Artura w Kaliszu
Dom weselny Eden Stawiszyn - goście weselni bawią się
Opublikowane: 12/07/2019

Dom weselny Eden Petryki

Dom weselny Eden – to miejsce gdzie wszystko się tego dnia zaczęło.

Przyjęcie weselne odbyło się na “Sali Balowej” Domu Weselnego Eden. To urocze miejsce w stylu pałacowym, odnowione w 2012 roku. Wspaniałym dodatkiem jest wyjście na ogród, dzięki któremu goście mogą odetchnąć w trakcie zabawy weselnej a także zaczerpnąć świeżego powietrza.

Wesele w Edenie

Poranny deszcz orzeźwił powietrze a wiatr przegnał brzydkie chmury. Dzień ślubu był pogodny i przyjemny. Radość i napięcie przeplatały się wzajemnie z każdej strony.

Przed nami wspaniałe opowiadanie na które zapraszam Was wraz z Asią i Arturem. Opowiadanie fotograficzne o wyjątkowym dniu przepełnionym radością i miłością.

Przygotowania – dom weselny Eden Petryki

Kilka zdjęć w Edenie w trakcie przygotowań Pana Młodego a później przejazd do Asi, do jej domu rodzinnego.

Po błogosławieństwie rodziców, przejechaliśmy do Katedry świętego Mikołaja w Kaliszu. Asia i Artur postanowili powiedzieć sobie sakramentalne tak.  Przyjęcie weselne odbyło się w domie weselnym Eden w Petrykach. Przed nami była zabawa dobiałego rana.

Eden Petryki wesele.

Goście bawili się wspaniale, w przerwach przygrywał pianista. Jego repertuar wydawał się nieskończony a umiejętności najwyższej klasy. To rzadki widok. Muzyka na żywo w trakcie wesela. Pianino brzmiało pięknie!

Poprzednia galeria z dnia ślubu Marka i Martyny, których wesele odbyło się w Hotelu Maxim Stawiszyn, miała grubo ponad 200 zdjęć. Obiecałem sobie, że w tym wpisie zmieszczę się w 100 klatkach. Łatwo nie było. Para młoda otrzymała ponad 500 zdjęć, więc cztery z pięciu musiałem odrzucić.

Dom weselny Eden

Sala była gotowa. Goście weselni zaczęli się zjeżdżać na przyjęcie. Przed nami była cała noc. Wcześniej jednak tradycyjne przywitanie Pary Młodej chlebem i solą. Później wyrzut pustych kieliszków po szampanie za siebie i możemy zaczynać życzenia!

Pierwszy taniec Asi i Artura rozpoczął przyjęcie a goście bawili się wyśmienicie. Wesele trwało do białego rana.

Fotografia ślubna to wymagające zajęcie. Są jednak miejsca, w których możemy pokazać potencjał, miejsca które motywują do własnego rozwoju i pracy. Dom weselny Eden Petryki jest jednym z takich miejsc. Sala balowa jest przepiękna ale i wyjątkowo wymagająca. Jak widzieliście jednak daje fantastyczne możliwości i piękny efekt końcowy.

Dziękuję, że byłaś(eś) ze mną do końca tego wpisu. Zapraszam Cię do śledzenia moich mediów społecznościowych. Na bieżąco dziele się z tam nowymi fotografiami i pokazuję pracę fotografa ślubnego z innej strony.

Zapraszam!

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy