Piękny ślub Pauliny i Radosława
Leśny dwór Brzeziny para młoda obok tortu weselnego
Opublikowane: 15/09/2017

Leśny Dwór Brzeziny i plener w Krakowie

Leśny Dwór Brzeziny to miejsce z którego mam wiele wspomnień.

Para Młoda: Paulina i Radosław postanowiła zaprosić mnie na swój uroczysty dzień. Przedstawiam Wam 100 fotografii ślubnych z tego wspaniałego czasu. Podzieliłem je na dwie główne części, przede wszystkim ze względu na charakter jaki przedstawiają.
– Pierwsza reportażowa, a więc dzień ślubu wraz z makijażem w salonie kosmetycznym, przygotowania Pana Młodego oraz Pani Młodej, a także ceremonia zaślubin oraz przyjęcie weselne (gościł nas Leśny Dwór Brzeziny, zobacz stronę restauracji).
– Druga część plenerowa, mianowicie wyjazd do Krakowa i szaleństwo na Kazimierzu oraz na Zakrzówku.

Część pierwsza. Reportaż.

Reportaż ślubny to duże wyzwanie, niewątpliwie atmosfera dnia jest napięta. Stres jest tak gęsty, że gdybym zawiesił przysłowiową siekierę w powietrzu to by nie spadła. Dlatego ja, jako fotograf ślubny, a więc osoba, która widziała już wiele, poczuwam się w obowiązku pomóc Wam w tym czasie.

W tym dniu jestem tylko do Waszej dyspozycji, a więc otwartość, profesjonalizm i optymizm, to cechy którymi Was obdarzam. Wy odpowiadacie mi dobrym nastrojem i uśmiechem na fotografiach, a w rezultacie razem tworzymy piękne kadry.

Naszą reportażową opowieść obejmą: makijaż w salonie kosmetycznym, przygotowania ślubne w domach Pary Młodej. Następnie ślub w kościele parafialnym Pani Młodej, na zakończenie przyjęcie weselne na sali bankietowej Leśny Dwór Brzeziny.

Ślub

Ceremonia zaślubin odbyła się w Doruchowie, w Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Stanisława Kostki.

Niewidoczność to mój znak rozpoznawczy, w związku z tym robię wszystko aby być możliwie najmniej dostrzegalnym. To czas ślubu. W trakcie mszy świętej ze względu na ceremonię zaślubin wyciszam migawkę aparatu i praktycznie zostawiam Parę Młodą sam na sam z celebransem oraz ołtarzem. To ich wielki moment, dlatego często udaje mi się złapać nieprawdopodobne chwile, które jako osoba pomiędzy ołtarzem a Młodymi, widzę tylko ja.

Leśny Dwór Brzeziny – wesele

Wesele to czas spotkania i zabawy, dlatego tutaj interakcja z Parą Młodą oraz gośćmi weselnymi jest największa. Zobaczcie fotografie ślubne z sali balowej. Gościł nas Leśny Dwór Brzeziny.

Plener w Krakowie

Z Leśnego Dworu w Brzezinach do Krakowa, dodam że to był świetny pomysł! Wyjątkowy klimat Kazimierza czy urokliwy Zakrzówek. Knajpki, ich wystrój, zapach i styl są niepowtarzalne, ponieważ Kraków jest niepowtarzalny. Zobaczcie.

W tym wpisie zobaczyliście 100 wybranych fotografii ze ślubu, wesela i pleneru, Pauliny i Radosława. Dodam, że Para Młoda otrzymała ponad 600 ujęć, wszystkie po obróbce. 🙂

Jeśli chcecie zobaczyć jeszcze jedną galerię, zapraszam Was tutaj: Dom Weselny Eden ślub Asi i Artura.

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *