Wspaniały ślub nad jeziorem Błędno w Hotelu Navigator
Plener ślubny Pergola Wrocław
Opublikowane: 28/12/2016

Wesele w Hotelu Navigator

To był piękny wrześniowy poranek gdy szykowałem się na wyjazd do Zbąszynia. To właśnie tam jest położony Hotel Navigator, w którym Paulina i Maciej zaplanowali przyjęcie weselne, a mnie zaprosili w roli ich osobistego fotografa. Robienie zdjęć w dniu ślubu to duże wyzwanie. Jako fotograf musisz znieść presję dnia, poznać gości weselnych i opanować stres Pary Młodej. Mimo ponad 10-letniego stażu w branży, każdy ślub cały czas jest dla mnie wyzwaniem.

Widok na jezioro Błędno

Również przygotowania ślubne Paulina i Maciej zaplanowali w Hotelu Navigator. Przed nami piękne wnętrza a z nich niesamowity widok na jezioro Błędno. Zobaczcie sami:

Reportaż fotograficzny z przygotowań w hotelu

Detale, makijaż, krzątający się goście weselni i radość. To elementy których nie może zabraknąć podczas przygotowań ślubnych. Paulina przygotowywała się w apartamencie małżeńskim a Maciej w innej części hotelu Navigator.

Powitanie Pary Młodej oraz błogosławieństwo

Paulina była już gotowa. Najważniejsi goście zebrali się w apartamencie. Wszyscy oczekiwali na Macieja. Po przywitaniu się Młodych, rodzice udzielili im błogosławieństwa. Było dużo radości i pięknych emocji. Po błogosławieństwie przyszedł czas na wspólne zdjęcie z rodzicami i przejazd do kościoła na ceremonię zaślubin.

Ślub w Sanktuarium Maryjnym

W Zbąszyniu znajduje się piękny kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej, konsekrowany w 1796 r., który to jest Sanktuarium Maryjnym. W tym kościele Paulina i Maciej wypowiedzieli sakramentalne TAK.

Podróż jachtem na wesele

Po radosnym i pełnym konfetti wyjściu z kościoła, Para Młoda zniknęła gościom z oczu i udała się na przystań na jeziorze Błędno. Wszyscy goście mieli przejechać do Hotelu Navigator i oczekiwać Paulinę i Macieja przy jeziorze. Niespodzianką było przypłynięcie przez Nowożeńców jachtem pod Hotel. Goście byli zachwyceni!

Przyjęcie weselne

Goście obecni na przyjęciu weselnym w Hotelu Navigator mieli teraz możliwość złożenia życzeń Nowożeńcom. Później był już tylko bal do białego rana! Zapraszam Was do galerii wybranych zdjęć z tej hucznej zabawy!

Chłodna i słoneczna sesja plenerowa

Polska złota jesień i piękny Wrocław. To wymarzone miejsce na sesję ślubną.

To już kolejne wesele na którym mogłem być w roli fotografa. Dziękuję Parze Młodej za zaufanie. Pamiętajcie, że w tym wpisie prezentuję tylko wybrane zdjęcia (około 100). Nowożeńcy otrzymali komplet obrobionych 700 fotografii. 

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *