Prawdziwe opinie z google maps.

Wasze opinie są dla mnie bardzo cenne, ponieważ nie tylko stanowią potwierdzenie najwyższej jakości mojej pracy, ale również motywują mnie do ciągłego doskonalenia się.

Dziękuję za każdą z nich i zachęcam do zapoznania się 🙂

google
Michał jest niesamowitym fotografem ślubnym! Jego ujęcia są perfekcyjne i oddają każdy magiczny moment naszego wielkiego dnia. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego - zdjęcia są piękne i pełne emocji. Michał potrafił uchwycić najpiękniejsze chwile i sprawił, że każda fotografia jest wyjątkowa. Gorąco polecamy go wszystkim, którzy szukają profesjonalnego i utalentowanego fotografa ślubnego. Dziękujemy Michałowi za wspaniałe wspomnienia, które teraz będziemy mogli oglądać przez wiele lat!
google
Z całego serca polecamy Michała, jest to pełen profesjonalizmu i pasji fotograf. Od samego początku wprowadza przyjemną atmosferę dzięki czemu nawet osoby które nie najlepiej czują się przed obiektywem potrafią się rozluźnić. Współpraca z nim to czysta przyjemność, a zdjęcia będą dla nas przepiękną pamiątką na całe życie.
google
Z czystym sumieniem polecamy tego fotografa. Współpraca z Michałem to czysta przyjemność. Wybitny fotograf, świetny człowiek, absolutny profesjonalista. Efekt końcowy pracy z Michałem był wprost oszałamiający. Jesteśmy przeszczęśliwi, że to właśnie Michał fotografował nasz ślub i wesele.
google
Polecamy ❤️! Pełen profesjonalizm, zdjęcia, które otrzymaliśmy są przepiękną pamiątką i pozwalają nam wrócić do Naszego wymarzonego dnia 🫶🏼 jakość i dbałość o każdy szczegół na najwyższym poziomie a cała współpraca z Michałem i Martyną to czysta przyjemność!🔝🥇
google
Czysty profesjonalizm. Miła atmosfera. Bezproblemowe podejście. Dalej poziom utrzymany.
google
Dobra organizacja, mila atmosfera, pomysłowe nietuzinkowe ujęcia, zdjęcia oraz album dopracowane w każdym detalu 🙂 gorąco polecamy 😁