Podróż w nieznane – liryczny plener w Pałacu Krowiarki
Para młoda trzyma się za ręce
Opublikowane: 25/02/2020

Pałac Krowiarki i sesja ślubna – połączenie idealne!

Czy marzyłaś kiedyś o sesji ślubnej w Pałacu Krowiarki, który wybudowano w neorenesansowym stylu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi TAK, to odpręż się i oglądaj. Nie śpiesz się. Daj sobie czas, aby razem z Pauliną i Markiem wyruszyć w podróż śladami ich miłości we wspaniałym Pałacu. Zobacz płomienne uczucie dwojga ludzi, piękną kobietę i rozkochanego w niej mężczyznę. Wszystko to w ciepłych barwach promieni słońca…

Zapraszam Cię na wspaniałą podróż po Pałacu Krowiarki razem z Parą Młodą, gdzie wybraliśmy się na sesję ślubną.

P.S. A tutaj zobaczysz ich plenerowe wesele w Spichlerzu Galowice.

Sesja ślubna w Pałacu Krowiarki - wtulona w siebie para młoda siedząca na schodach.

Pałac w Krowiarkach to miejsce z duszą

Nie bez powodu wybraliśmy dokładnie to miejsce na sesję ślubną. Ten piękny pałac otoczony jest rozległym parkiem. Mieści się we wsi Krowiarki, w województwie śląskim.

Pierwotnie w tym miejscu znajdowała się drewniana rezydencja, jednak na początku XX wieku rozpoczęła się budowa pałacu murowanego. Pałac w Krowiarkach (Pałac Donnersmarcków) to miejsce z duszą, to miejsce w którym zatrzymał się czas.

Przechadzając się po nim oraz po parku poczujesz się jak w trakcie podróży w czasie. Z okresu świetności pozostała m.in. bogato zdobiona sala balowa czy sala mauretańska. W sumie w pałacu Krowiarki znajduje się aż 115 sal! Wielkość pałacu urzeka, jednak czasy swojej świetności to miejsce ma już dawno za sobą. Obecnie pałac niszczeje, mimo wszystko jednak wnętrza odwdzięczają się wspaniałym klimatem i wyjątkowym światłem.

Sesja ślubna w Pałacu Krowiarki

Czy miłość da się zobaczyć, poczuć? Czy można jej dotknąć…? Z pewnością tak!
Spójrz na Paulinę i Marka. Widzisz ten błysk w Jego oku, kiedy spogląda na swoją ukochaną? Czy dostrzegasz kruchość Pauliny, która w ramionach męża zamienia się w pełen ufności dotyk? Czy czujesz zapach kurzu unoszący się w powietrzu, którego pył przecinają złociste promienie słońca wpadające przez okno?

Portret ślubny

Oto portret Pauliny, Pani Młodej, namalowany światłem i cieniem. Niewątpliwie spokój emanujący z jej twarzy niczym na obrazie Vermeera. Nawet powietrze zdaje się mieć świetlisty, niemal niewidoczny blask.

Pałac Krowiarki sesja ślubna - Pani młoda siedzi przy oknie na krześle i trzyma w ręce bukiet kwiatów

Jak zorganizować i ile kosztuje sesja ślubna w Pałacu Krowiarki?

Organizacja jest całkiem łatwa! Z pewnością poradzicie sobie z tym bez problemów 🙂

Zadzwoń pod numer 503 828 266 i umów się na sesję ślubną na konkretny dzień oraz godzinę. W pałacu dostępne jest osobne pomieszczenie, w którym można się przebrać.

Przed pałacem jest możliwość zaparkowania samochodu na bezpłatnym, monitorowanym parkingu. Koszt sesji to 200 zł (2022 rok), płatne na miejscu przed wykonaniem sesji.

AKTUALIZACJA 2022: docierają do mnie informacje, że jest problem z kontaktem i że sesje są wstrzymane. Jeśli będę wiedział coś więcej zaktualizuję tą stronę 🙂 

Oto jak wygląda Pałac w Krowiarkach z zewnątrz:

Gdzie jest Pałac i jak do niego dojechać?

Pałac Krowiarki leży na skraju województwa śląskiego, w powiecie raciborskim.

Adres: Pałac Donnersmarcków, 47-494 Krowiarki

Na zakończenie zapytam: Spodobał Ci się ten wpis? Udostępnij go znajomym.

Zapraszam Cię także do przeczytania wpisu o sesji plenerowej w Pradze Iwony i Kamila

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy