Pałac Pstrokonie – Plenerowy ślub Martyny i Szymona
Pan Młody wychodzi z psem przed Pałac Pstrokonie.
Opublikowane: 24/01/2020

Wspaniały Pałac Pstrokonie

Kilkanaście kilometrów od Sieradza, jadąc w kierunku Widawy napotkacie malowniczy punkt – Pałac Pstrokonie. Sercem miejsca jest powstały w 1820 roku budynek, w ostatnich latach odrestaurowany. Dzięki czemu zachwyca każdego, kto przekroczy jego próg. To wspaniała lokalizacja na organizację wesela.

Pałac Pstrokonie leży na terenie utworzonego w 1989 roku Parku Krajobrazowego Międzyrzecza Warty i Widawki, istotnie dopływy tych rzek wraz z otaczającą je zielenią dodają uroku pałacowi. Zobaczcie sami.

Widok z parku na Pałac Pstrokonie

Krzesła i stoły w otoczeniu parku przy Pałacu Pstrokonie

Pałac Pstrokonie Klimatyczne miejsce na ślub

W sierpniu 2019 roku byłem tam pierwszy raz. Martyna z Szymonem zaprosili mnie abym sfotografował dzień ich ślubu. To było urokliwe wesele w stylu glamour. Obsługa pałacu Pstrokonie zadbała o każdy detal. Rozwinięty biały dywan przed wejściem do namiotu, a na nim płatki róż. Na stołach zastawa z akcentami złota w oprawie odcieni szmaragdu, a obok strefa chilloutu zatopiona w krajobrazie soczystej zieleni drzew.

Początek wesela w Pałacu Pstrokonie.

Słońce minęło już zenit. Powietrze otulało przyjemnym ciepłem. W oczekiwaniu na uroczystość, siedzący na przedpałacowym tarasie goście, delektowali się wolnym czasem w sielskiej atmosferze. Podczas gdy Pani Młoda na pierwszym piętrze Pałacu Pstrokonie oddała się w ręce Ani Wrzodak, znanej ze świetnych makijaży ślubnych. Dzień nabierał rozpędu.

Pałac Pstrokonie ślub i wesele

Martyna wyglądała pięknie. Fryzura, makijaż ślubny, sukienka. Wszystko było gotowe. Po wspólnym przywitaniu, Szymon obdarował swoją wybrankę urokliwym bukietem. Czas udać się do ogrodu pod pergolę na ceremonię zaślubin.

Szybki plener ślubny w okolicy Pałacu

W trakcie przyjęcia weselnego była piękna pogoda. Postanowiliśmy ją wykorzystać. Opuściliśmy na kilka minut wesele i zostaliśmy poszliśmy na plener. Efektem tego było kilka wspaniałych zdjęć w czasie zachodzącego słońca. Sesja ślubna w plenerze w dniu wesela to był świetny pomysł.

Pałac Pstrokonie wesele w plenerze!

Pogoda wciąż nam dopisywała. Lekka bryza unosiła szmaragdowe okrycia stołów i porywała kolorowe bańki mydlane. Po zmroku barman serwujący koktajle rozstawił dziesiątki szklanych butelek pełnych smakowitych trunków dla gości weselnych. Namiot weselny rozświetlił się dziesiątkami żarówek o ciepłej barwie. Nastroje gości były coraz weselsze. Zabawa weselna trwała do białego rana.

Pałac Pstrokonie – podsumowanie

Decyzja o organizacji wesela plenerowego w naszych warunkach pogodowych wymaga odwagi, bez wątpienia jednak Martyna z Szymonem podjęli świetną decyzję, a Pałac Pstrokonie zapewnił wszystkim obsługę na najwyższym poziomie.

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy