Klimatyczny plener w Pradze z Iwoną i Kamilem
Plener w Pradze
Opublikowane: 19/07/2018

Plener w Pradze z Iwoną i Kamilem

Kochani zapraszam Was do galerii ślubnej z naszego wyjazdu do Czech, a konkretniej do stolicy Czech, Pragi. Więcej o Pradze znajdziecie choćby tutaj.

Obejrzyjcie razem z nami to wspaniałe miejsce z niezliczoną ilością przepięknych zakątków, niesamowitych miejsc i niepowtarzalnym klimatem. Do Pragi uwielbiam powracać. Wzbudza we mnie mnóstwo pozytywnych emocji.

Liryczny plener w Pałacu Krowiarki. Zobacz nowy wpis na 2020 rok

Gdzie, co i jak? Logistyka

Wydawałby się, że wyjazd na plener ślubny do Pragi może łączyć się z dużą ilością problemów. Przecież sukienka, garnitur, buty – to wszystko trzeba zabrać. Gdzie spać? Co z makijażem? Jak i gdzie się pomalować? Rozwiązań jest wiele, mogę z nich wyróżnić dwa podstawowe warianty:

Pierwszy: Jedziemy możliwie wcześnie rano (po makijażu zrobionym na miejscu u sprawdzonej makijażystki), przebieramy się w hotelu i działamy. Wtedy mamy czas na popołudniowe zdjęcia z możliwością zahaczenia o zachód słońca i wieczorne fotografie. Później pozostaje nam już miło spędzić czas przy złocistym, czeskim napoju znanym na całym świecie. Następnego dnia na spokojnie wstajemy i wracamy do domu.

Drugi: Jedziemy popołudniem i dojeżdżamy na miejsce wieczorem. Pozostaje ewentualny spacer zapoznawczy z miejscem i powrót do hotelu. Następnego dnia od rana pracujemy na sesji plenerowej (makijaż we własnym zakresie lub malowanie na miejscu). Plusem tego rozwiązania jest świeżość , którą mamy. Po zdjęciach przebieramy się i wracamy do domu.

My wybraliśmy wariant pierwszy. Muszę zwrócić jednak uwagę na to, że wyjeżdżaliśmy z Wrocławia, gdzie czas dojazdu to około 4 godziny. Z Kalisza to już 5 godzin a z Warszawy 7. Jak widzicie wybór wariantu jest mocno skorelowany z miejscem wyjazdu.

Koszty sesji ślubnej

Jeśliby spojrzeć na temat: koszty vs. zdjęcia i jakość pamiątki to wydatki pozostają na bardzo niskim poziomie. Pamiętajmy, że jedziemy do Pragi na plener ślubny. Do końca życia będziemy to wspominać i oglądać zdjęcia. Przedstawienie kosztów z grubsza: 600 zł nocleg (4 osoby – Wy oraz ja z osobą do pomocy), dojazd z Wrocławia około 200 zł. I to tyle. 🙂 o jedzeniu nie wspominam, bo czy jesteśmy w Pradze czy we Wrocławiu to jemy tak samo 🙂

Plener w Pradze to wspaniały pomysł na wyjątkową pamiątkę z wyjątkowego wydarzenia! 🙂

M.

 

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy