Martyna i Dawid mówią “TAK”!
Dobry fotograf ślubny Pani Młoda po raz ostatni przed odjazdem patrzy na rodzinny dom
Opublikowane: 20/05/2020

Dobry fotograf ślubny w pracy.

Dobry fotograf ślubny to dobre zdjęcia. W dniu pracy jakim jest ślub, okoliczności wciąż się zmieniają, w związku z tym sytuacja jest dynamiczna. Istotnie, dobry fotograf ślubny powinien mieć plan dnia. Ja taki miałem, dlatego nic nie mogło mnie zaskoczyć. Przede wszystkim przygotowania w domach Młodych, następnie ślub w Wyszanowie oraz wesele w sali bankietowej w Wieruszowie. To plan w wersji skróconej, podczas gdy ja miałem bardziej rozbudowany, jednak będę nim tutaj zanudzał.

W rezultacie tego przydługiego wstępu zapraszam Was na pierwszą część cudownej podróży. Podróży śladami miłości bezgranicznie kochającej się pary. Śladami, które zostawiłem w formie zdjęć. Moimi oczami fotografa ślubnego.

Fotograf ślubny pośród wydarzeń

Ta piękna sierpniowa sobota przywitała nas słoneczną, lecz nieco wietrzną aurą. Bez wątpienia, to był świetny dzień dla dobrego fotografa ślubnego. Gorączka przygotowań w domu Dawida oraz w domu rodzinnym Martyny sprawiła, że atmosfera zapowiadająca ślub była naprawdę upalna. Niewątpliwie, praca w takich okolicznościach to wyzwanie dla fotografa. dużo się działo! Mnóstwo radości, pośpiechu, pozytywnych emocji a w tym wszystkim czuć było miłość i nutkę podekscytowania na to, co wydarzy się już niedługo. Na wyczekane sakramentalne TAK Dawida i Martyny.  Idealne warunki dla fotografa ślubnego.

Ślub w piękniej aurze

Na przypieczętowanie swojej miłości Martyna i Dawid wybrali Kościół pod wezwaniem św. Michała Archanioła w Wyszanowie. Bez wątpienia to piękne miejsce. Ceremonia zaślubin wycisnęła wiele łez wzruszenia, podobnie jak i piękne słowa, które padły z ust kapłana dla młodych na wspólną drogę ich życia. Zatem dobry fotograf ślubny powinien poradzić sobie w każdych warunkach, zobaczcie poniższe zdjęcia i w rezultacie dajcie znać, czy mi się udało!

Dodatkowo napiszę, że muzyka w wykonaniu zaprzyjaźnionego zespołu Państwa Młodych dodała uroczystości niezwykle subtelnego charakteru.

Na blogu przygotowałem artykuł, w którym odpowiadam na często zadawane pytania. Zobacz wpis o FAQ – czyli pytania do fotografa. Odpowiedzi na te pytania, z pewnością Ci się przydadzą.

Dobry fotograf ślubny na weselu

Na koniec: Czy widziałaś już kiedyś Pana Młodego, który wraz z braćmi daje koncert na własnym weselu? Z pewnością nie, dlatego zobacz co działo się na sali bankietowej w Wieruszowie! Co więcej, byłem tam ja, fotograf ślubny.

Oprócz tego, nie zabrakło energii i szalonych tańców do białego rana oraz mnóstwa miłości i rodzinnej atmosfery.

Dodatkowo zobacz, drugą część wpisu dostępną pod poniższym linkiem, będziesz zachwycona:

Sala Bankietowa “Pod Różą” wesele Martyny i Dawida, część druga.

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy