Wesele w Hotelu Navigator

To był piękny wrześniowy poranek gdy szykowałem się na wyjazd do Zbąszynia. To właśnie tam jest położony Hotel Navigator, w którym Paulina i Maciej zaplanowali przyjęcie weselne, a mnie zaprosili w roli ich osobistego fotografa. Robienie zdjęć w dniu ślubu to duże wyzwanie. Jako fotograf musisz znieść presję dnia, poznać gości weselnych i opanować stres Pary Młodej. Mimo ponad 10-letniego stażu w branży, każdy ślub cały czas jest dla mnie wyzwaniem.

Widok na jezioro Błędno

Również przygotowania ślubne Paulina i Maciej zaplanowali w Hotelu Navigator. Przed nami piękne wnętrza a z nich niesamowity widok na jezioro Błędno. Zobaczcie sami:

Reportaż fotograficzny z przygotowań w hotelu

Detale, makijaż, krzątający się goście weselni i radość. To elementy których nie może zabraknąć podczas przygotowań ślubnych. Paulina przygotowywała się w apartamencie małżeńskim a Maciej w innej części hotelu Navigator.

Powitanie Pary Młodej oraz błogosławieństwo

Paulina była już gotowa. Najważniejsi goście zebrali się w apartamencie. Wszyscy oczekiwali na Macieja. Po przywitaniu się Młodych, rodzice udzielili im błogosławieństwa. Było dużo radości i pięknych emocji. Po błogosławieństwie przyszedł czas na wspólne zdjęcie z rodzicami i przejazd do kościoła na ceremonię zaślubin.

Ślub w Sanktuarium Maryjnym

W Zbąszyniu znajduje się piękny kościół p.w. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej, konsekrowany w 1796 r., który to jest Sanktuarium Maryjnym. W tym kościele Paulina i Maciej wypowiedzieli sakramentalne TAK.

Podróż jachtem na wesele

Po radosnym i pełnym konfetti wyjściu z kościoła, Para Młoda zniknęła gościom z oczu i udała się na przystań na jeziorze Błędno. Wszyscy goście mieli przejechać do Hotelu Navigator i oczekiwać Paulinę i Macieja przy jeziorze. Niespodzianką było przypłynięcie przez Nowożeńców jachtem pod Hotel. Goście byli zachwyceni!

Przyjęcie weselne

Goście obecni na przyjęciu weselnym w Hotelu Navigator mieli teraz możliwość złożenia życzeń Nowożeńcom. Później był już tylko bal do białego rana! Zapraszam Was do galerii wybranych zdjęć z tej hucznej zabawy!

Chłodna i słoneczna sesja plenerowa

Polska złota jesień i piękny Wrocław. To wymarzone miejsce na sesję ślubną.

To już kolejne wesele na którym mogłem być w roli fotografa. Dziękuję Parze Młodej za zaufanie. Pamiętajcie, że w tym wpisie prezentuję tylko wybrane zdjęcia (około 100). Nowożeńcy otrzymali komplet obrobionych 700 fotografii. 

Posted on

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *