logo

Wyścigowa sesja zdjęciowa Magdy

Wyścigowa sesja zdjęciowa

Motorsport pełen pasji i zaangażowania

Dzisiaj galeria trochę w innej tematyce. Wyścigi, rajdy, motorsport. Przed wami kilkanaście zdjęć z ostatniej sesji zdjęciowej. Magda to wschodząca gwiazda motorsportu! Jak większość najbardziej utalentowanych kierowców zaczyna swoją przygodę z wyścigami od gokartów. To małe pojazdy pozwalające na wypracowanie techniki jazdy. Nauczenia się obierania odpowiedniego toru jazdy.

Obróbka zdjęć jest dość agresywna. Taka też jest wyścigowa jazda gokartem. Ten mały pojazd potrafi zaskoczyć swoją przyczepnością. Okuty jest w wyczynowe opony typu „slick” oraz bardzo nisko osadzony środek ciężkości. Żeby wykorzystać potencjał gokarta, trzeba zmienić myślenie i przestawić się na jazdę agresywną i szybką. Gokarty to pierwszy krok do wyczynowej jazdy samochodem.

Wyścigowa sesja zdjęciowa - gokart

Muszę wspomnieć, że największy polski kierowca wyścigowy (a jak się okazuje, również świetnie radzący sobie w rajdach samochodowych) Robert Kubica rozpoczynał przygodę z tym sportem właśnie na gokartach. To dzięki poznaniu techniki jazdy i wrodzonemu talentowi, Robert na gokartach wyćwiczył podstawowe nawyki i umiejętności.

Tor kartingowy we Wrocławiu

Wyścigowa sesja zdjęciowa odbyła się na torze kartingowym Wrocław Racing Center. Mieliśmy cały obiekt do dyspozycji. W trakcie sesji dołączył również brat Magdy, Michał. Prywatnie znam Tomka i Edytę (rodziców Magdy)  z amatorskiego motorsportu. Swego czasu jeździłem w rajdach samochodowych. Tam się poznaliśmy. Tomek jeździł Oplem Astrą z mocnym dwulitrowym silnikiem, a ja jeździłem Fordem Pumą. Nasza znajomość trwa do dzisiaj. Sport ten jest bardzo bliski memu sercu, tym bardziej cieszę się, że mogłem współuczestniczyć i tworzyć razem z Magdą, Michałem, Tomkiem i Edytą tę wspaniałą pamiątkę! Dziękuję również im za to, że wybrali właśnie mnie jako fotografa na sesję zdjęciową.

Gorące pozdrowienia dla całej rodziny świetnych ludzi, pozytywnie zakręconych!

Wyścigowa sesja zdjęciowa we Wrocławiu

W poniższej galerii prezentuję wybrane zdjęcia z sesji zdjęciowej. W trakcie pracy użyłem zewnętrznych lamp błyskowych. Miałem przy sobie różnych rozmiarów softboxy, beauty dish oraz reflektor waz z parasolką. W zależności od potrzeby zmieniałem konfigurację. Sesja zdjęciowa odbyła się we Wrocławiu na torze kartingowym.

Leave a comment

Messenger icon