logo

Skatepark i Pałac czyli pomysł na plener ślubny

Plener ślubny Ziemiełowice

Pałac Ziemiełowice i Skatepark w Wieruszowie – plener ślubny

Anna i Cezary to para młoda mieszkająca w Wieruszowie. Kilkanaście dni po ślubie postanowiliśmy wybrać się na plener ślubny. Padła propozycja na dwie lokalizacje: Skatepark w Wieruszowie oraz Pałac w Ziemiełowicach. Dzień zapowiadał się na bardzo pogodny. Temperatura powietrza oscylowała w granicach 22 stopni Celsjusza. Wymarzone warunki. Do dzieła!

Skatepark w Wieruszowie – plener ślubny

Czarek to doświadczony rolkarz. Właśnie on zaproponował zrobienie kilku zdjęć na rozgrzewkę w nowo oddanym skateparku w Wieruszowie. Nie mogłem się nie zgodzić, tym bardziej, że Ania również jeździła wcześniej na rolkach, a przynajmniej próbowała 🙂 Zobaczcie sami na poniższych zdjęciach co z tego wyszło!

Skatepark został otwarty w 2015 roku. Można na nim jeździć na deskorolce czy też na rolkach. Jest również pumptrack czyli miejsce, gdzie można jeździć rowerem. Dodatkowo znajdziecie tam siłownie pod gołym niebem i kącik dla najmłodszych! Bardzo miłe miejsce. Dobrze, że pojechaliśmy tam we wczesnych godzinach rannych, bo później mogłoby nie starczyć dla nas miejsca! 😉

Pałac Ziemiełowice – drugi przystanek sesji.

Po szaleństwach na rolkach, przyszedł czas na wypoczynek romantyczny Pałac w Ziemiełowicach. Zabraliśmy na sesję czerwone balony, kocyk, koszyczek i wiele innych gadżetów. Gospodarz Pałacu ugościł nas bardzo uroczo, pozwolił nam nawet wykonać zdjęcia ślubne we wnętrzach budowli. Zobaczcie sami. Zarówno miejsce jak i klimat był wspaniały.

Plener ślubny we wnętrzach Pałacu

Do niedawna Pałac Ziemiełowice był zamknięty dla gości. Od jakiegoś czasu, można oglądać i zwiedzać wnętrza. Dla nas to była okazja nie do przeoczenia. Postanowiliśmy wejść do środka i zrobić pamiątkowe fotografie ślubne.

Jak widzicie, plener ślubny może mieć różne oblicza. Najważniejsze to aby był dla Was wspaniałą pamiątką, pokazującą to co lubicie robić wspólnie, jak chętnie spędzacie czas. To Wy jesteście najważniejsi, to Wasza miłość tworzy piękne momenty. Dziękuję, że ja, jako fotograf ślubny mogę być tego świadkiem i zapisywać te chwile dla Was.

Pałac Ziemiełowice w tle

Nie bójcie się nowych miejsc. Bądźcie odważni i uśmiechnięci!

Michał – Wasz fotograf 🙂

Leave a comment

Messenger icon