Fotografia ślubna w okolicach Kalisza
Pani Młoda z Panem Młodym w samochodzie
Opublikowane: 06/07/2020

Fotografia ślubna Kalisz dobre hasło dla planujących wesele

Gdy myślisz o weselu i wpisujesz w wyszukiwarkę hasło: fotografia ślubna Kalisz, to znaczy, że poszukujesz fotografa. Zatem takiej osoby, która zrobi zdjęcia na Waszym weselu. Dlatego jeśli już tu jesteś pozwól, że pokażę dobre miejsca na wesele, przedstawię Ci siebie i wyjaśnię dlaczego to ja powinienem być Waszym fotografem ślubnym.

Bez wątpienia Kalisz to piękne miasto z przeszłością sięgającą ponad 1000 lat, zapewne fotografia ślubna w Kaliszu nie ma aż tak długiej historii.

Kalisz jest nieopodal a odległość ma znaczenie

Do Kalisza mam niedaleko, w rezultacie często tam bywam. Zarówno jako fotograf ślubny a także prywatnie odwiedzając znajomych.

W tym mieście i jego okolicach obsługiwałem już kilkadziesiąt ślubów i wesel, to ważne doświadczenie. Tym wpisem przybliżę Wam pokrótce miejsca w których pracowałem, skupię się na salach weselnych.

Sale weselne a fotografia ślubna Kalisz i okolice

Okolice Kalisza obfitują w piękne miejsca na wesele, dzięki temu moje portfolio fotograficzne jest mocno zróżnicowane. Jeśli planujecie wesele to macie z czego wybierać.

Dwory

Słowo dwór ma wiele znaczeń, jedne z nich to: “posiadłość ziemska wraz z kompleksem zabudowań mieszkalnych i gospodarczych” lub “obszerny budynek mieszkalny (zazwyczaj z gankami i alkierzami)”. Przede wszystkim te definicje dworu najlepiej pasują do mojego zestawienia.

Radosny Dwór – między Kaliszem a Brzezinami.

Dworek w Grabowie – Grabów nad Prosną

Pałace:

Duże budowle mieszkalne, o reprezentacyjnym charakterze, ponad to występują często z pięknymi salami balowymi. Fotografia ślubna je lubi!

Pałac Tłokinia – Tłokinia Kościelna (Kalisz)

Wesele i ślub w Tłokini Kościelnej. Zobacz energetyczny dzień Sylwii i Mateusza

Kolejnym jest Pałac Pstrokonie – okolice Sieradza

Co prawda leży on w okolicach Sieradza (60 km od Kalisza), ale ze względu na piękno miejsca, podatność na piękne fotografie ślubne myślę, że warto wziąć go pod uwagę przy planowaniu wesela, nawet dla osób z okolic Kalisza.

Bez wątpienia to wesele w Pstrokoniach na długo zostanie w naszej pamięci!

Domy weselne

Ponadto miejsca stworzone dla organizacji przyjęć weselnych czy też innych uroczystości o podobnym charakterze.

Leśny dwór – Brzeziny

Eden – Petryki

Zobacz pełny reportaż ze ślubu Asi i Artura w Katedrze Kaliskiej i wesela, które odbyło się w Domu weselnym Eden.

Zamki

Gutów – okolice Ostrowa Wielkopolskiego

Hotele z restauracjami

Biały Dwór – Biała Panieńska

Maxim – Stawiszyn

Hotel Maxim pięknie nas ugościł zatem zobacz reportaż z wesela Martyny i Marka w Stawiszynie

Restauracje

Łużyczanka – Kraszewice

Bez wątpienia jest z czego wybierać, macie do wyboru pełen wachlarz stylów, dzięki temu wasze wesele będzie niezwykłe a fotografia ślubna wyjątkowa.

Fotografia ślubna Kalisz podsumowanie

Na koniec krótkie podsumowanie. Region kaliski ponad wszystko charakteryzuje się wspaniałymi salami weselnymi. Dlatego ja, jako fotograf ślubny cieszę się, że mogę pracować w regionie tego miasta. Co więcej, spotykam tam wspaniałych ludzi, którzy dodają mi energii i radości.

W związku z tym zapytaj mnie o termin i do zobaczenia na weselu!

TO TEŻ MOŻE CI SIĘ SPODOBAĆ

0 komentarzy